2733
2734
عنوان

مردک عوضی به توام میگن مدیر

445 بازدید | 50 پست

ی جا میرم برا کار اگه اوکی شه مشغول به کار شم..

بعد ماشینم پنچر شد نگهبانی محوطه بدبخت اومد کمک برام عوص گرد این عوضی مدیر اومد رد شد دید ماشینمم خرابه و پنچره و یارو داره عوص میکنه

اومد ی چند دقیقه با ماشین نگاه کرد و ول کرد رفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اونم بیاد کمک حتما؟ 

هر چند تاپبکت و واسه بازدید زدی 

تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

چکار کنه خواهر من؟بیاد پنچری بگیره؟

هنوز که جزو مجموعش نیستی اگر هم بودی لزومی نداشت بیاد حلو 

اصلا وظیفه نگهبان هم نیست راستشو بخوای اونم لطف کرده 

اینجوری تومحیط کار متوقع باشی سریع زیرابت زده میشه ها

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......