2752
2734

ما دوسال عقد بودیم و بعد دوسال عروسی کردیم الان هم یکو نیم ساله که عروسی کردیم 

تو این یکو نیم سال آخر هفته ها شوهرم میومد شهرمون منم میرفتم خونه ی خودمون وقتایی هم که از شنبه تا سه شنبه میرفت پادگان تو شهر دیگه میومدم خونه ی بابام 

الان نگا کردم دیدم همکار های شوهرم همگی خونه ی سازمانی گرفتن زن هاشونو بردن پیششون ولی شوهرم منو نمیبره

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😒چرا نمیبره؟

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731

دیروز دیگه زدم به سیم آخر گفتم نزدیک یک ساله منتظریم خونه ی جدید ساخت   سازمانی رو ساختش رو تموم کنن بدن تاالان اگه تموم نشده چرااین خونه رو نمیدی اجاره باهاش اونجا یه خونه ی کوچیک اجاره کنیم؟؟ اینم گف من نمیرم تو خونه ی اجاره ای!! اگه میخوای بیای پیشم من ماشینمو میفروشم توام باید طلاهاتو بفروشی خونه بخریم تو پایین شهر یه جورایی حس کردم داره هشدار میده که اگه برم اونجا تو شرایط سختی قراره باهم زندگی کنیم..

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

دیشب باهاش دعوام شد گفتم میخوای منو بترسونی بگم نمیام ؟؟

سریع یه خونه سلزمانی جور کن و درآخر قهر کرد 

میگم چرااینجوری میکنی میگه پول ندارم

دیروز دیگه زدم به سیم آخر گفتم نزدیک یک ساله منتظریم خونه ی جدید ساخت   سازمانی رو ساختش رو تمو ...

خب مستاجری سخته دوست نداره یکم دیگه صبر کن اون خونه سازمانی آماده شه بعدبرو

کاربری خانومم👩🏻
دیشب باهاش دعوام شد گفتم میخوای منو بترسونی بگم نمیام ؟؟ سریع یه خونه سلزمانی جور کن و درآخر قهر کر ...

اره دیگه همش خونه باباتی آقا هم خرج نمیکنه بهش مزه میده

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
بری اون شهر شوهرت شبا خونه س؟

آره باو خونست 

الان هم تو اون شهر با رفیقاش حونه ی مجردی گرفتن این بیشتر رو اعصابمه!!نمیدونم اونجا چه غلطی میکنن

خب مستاجری سخته دوست نداره یکم دیگه صبر کن اون خونه سازمانی آماده شه بعدبرو

سخت نیست آخه اینجا یه خونه داره اونو بده اجاره..اجاره و رهن اینجارو بگیره بده به خونه ای که تو شهر خودش اجاره میکنه 

همه ی دوستو آشناها بهم میگن حتما شوهرت داره خیانت میکنه