2733
2734

باورم نمیشه این سایت چرا انقدر دارکه چرا انقدر بد دلن 

توی اون تاپیک ک راجب برادرش زده بود بودم 

فقط نظراتو میخوندم برگام ریخته بود 

یعنی چی؟ 

رابطه ی خواهر برادریم بد میدونین برگام ریخته حاام بهم خورد این چه طرز تفکریه؟؟؟ 

اگه دوتا خواهر برادر باهم صمیمی باشن یعنی مشکل دارن؟؟؟ 

حالا من برادر ندارم اما برگام ریخته 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

اینجا خیلی اکسرتمم میبینن

بین خواهر و برادر ارتباط عاطفی و جسمی معقول خیلی هم خوبه

ولی خب عرف خیلی ها هر ارتباط جسمی رو جنسی میدونه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیدونم کدومو میگی ولی کلا هر چیز حد وحدودی داره باید رعایت شه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2740

کجای کاری 

یکی به من میگفت تو متاهلی چرا به همکار آقا سلام میدی 😂

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
ببین تو همچین فضایی کلا همه پیش‌فرض جن سی دارن

اخه برادر به خواهر میتونه حس دیگه ای داشته باشه! 

توی اون تاپیک حتی حس پدری رو هم زیر سئوال بردن 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

عزیز آخه در جایی که ی زن با همه بدی های مرد باهاش میمونه و بهانه اش بچه و این قبیل مسائل هست و خیلی ها حاضر نیستن سر کار برن و به مستقل شدن اعتقاد ندارن ، در جایی که مادر شوهر و خواهر شوهر رو پیشاپیش دشمن میدونن و خوشبخت رو کسی میدونن که شوهرش حلقه به گوشش هست و خانوادشو رها میکنه انتظار داری صمیمیت خواهر و برادر رو بپذیرن ؟؟؟ اینحا ذهن ها خیلی بیماره جانم

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
2706