2737
2739
عنوان

سوال درمورد طلاق با حق طلاق زن

269 بازدید | 25 پست

یه سوال داشتم از چندتا وکیل پرسیدم هرکی ی چیز گفت😑

اینجا کسی تجربه طلاق با حق طلاق زن رو داره؟؟ میخواستم بدونم جلسه غربالگری ک میزارن..حتما زنو شوهر باید توش شرک کنن؟ یا زن اگه بخواد میتونه به وکیل طلاق توافقی ک گرفته با همون کارشو پیش ببره؟ اصلا با وجود وکیلی ک زن میگیره به مرد اطلاع داده میشه؟؟

من ب همسرم حق طلاق دادم. الان همه امیدم ب این غربالگریه😑

البته حدودا یک ماه گذشته ولی خبری نشده!! بااازم نگرانم نکنه اقدام کرده ولی چون وکیل گرفته من از هیچی خبر دار نیستم..🤦‍♂️ 

صحیت..اطلاعات...دلداری..همه اینارو پذیراییم😫

هم اکنون نیازمند یاری شصتتان هستیم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

اگر حق طلاق تام بلاعزل و با حق توکیل به غیر باشه خانم میتونه از طرف هر دو نفر وکیل بگیره و کلا نره

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731
2738

سایتای مشاوره حقوقی جواب میدن از اونجا بپرسین

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
سلام اگر حق طلاق تام بلاعزل و با حق توکیل به غیر باشه خانم میتونه از طرف هر دو نفر وکیل بگیره و کلا ...

تا اینجارو فهمیدم ک زن یه وکیل میگیره بجای مرد. اون وکیل تو همه مراحل بجای مرد حق حضورو امضا داره. فقط اینکه به شوهر حتی اطلاع داده نمیشه ک زن اقدام کرده یا جلسه غربالگری هستو این چیزا؟؟

2706