2752
2734

من از مامانم اینا دورم شوهرم خیلی کارا کرده برا بابام موقع مریضیش بعد رابطشون خوب بود تا دوهفته پیش که ما اونجا بودیم بابام چند تا تیکه انداخت کلا با همه اوتجوریه مامانم حالش بد بود بحثش شده بود با خواهراش درست خداحافظی نکرد با ما موقع برگشتن به شوهرم برخورد خیلی اعصابش خورد شد گفت من چجوری ام اونا با من چجوری رفتار میکننن و اینا .بعد دیگه به بابام زنگ نزد بابامم جند بار زنگ زد جواب نداد کارو بهونه میکرد من میگفتم 

آخر یه شب بابام زنگ زد و گفت چرا اینجوری میکنه گوشیو بدا بهش به زور دادم شوهرم درت حرف نزد و گفت کار دارم خداحافظ گوشیو داد به من منم گفتم از فلان چیزا ناراحت شد البته به مامانم گفتم فرداشم مامانم گفت بابات ناراحت شده که گوشیو زود داده و حرف تزده و ....

خلاصه حالا موندم شوهرم تازه داره ترم میشه و بهتر شده بابام از اونور ناراحته دیگه زنگ نزده چیکار کنم اگه الان زنگ بزنن شوهرم چون من بشون گفتم   صدا بابامو شنید میگفت چیزی شده ناراحته از دلش دربیاریم یکم ترم شده ولی اونا دیگه کاری نمیکنن من موندم وسط 

یکم بزار دو طرف اروم بشن بعد چن روز دیگه به بابات زنگ بزنین

خودم زنگ بزنم حرف بزنم بعدش گوشیو بدم به شوهرم به نظرت خوبه 

آخه میترسم بش بگم بیا زنگ بزنیم قبول نکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودم زنگ بزنم حرف بزنم بعدش گوشیو بدم به شوهرم به نظرت خوبه  آخه میترسم بش بگم بیا زنگ بزنیم ق ...

بنظرم هنوز نه ی چن روز دیگه 

بعد این مدت سعی کن شوهرتوو اروم کنی 

پسرم   
2731