2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم یدونه مولتی ویتامین الگومد بگیر هم اشتهات کم میکنه هم ویتامین های ضروری بدنت رو تامین میکنه اذیت نمیشی بزن ت نت درموردش تحقیق کن

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍
من هر رژیمی امتحان کردم خیلی بهم فشار میورد و منو نابود میکرد  الّا رژیم کالری شماری با خیال ...

کالری شماری عالیه 

منم سه هفته کالری هام رو ثبت میکردم ولی الان دیگه اصلا پرخوری ندارم اصلا لب به قند و شیرینی نمیزنم و وزنم داره میاد هر ماه ۵ کیلو پایین

من میل شیرینی جاتم زیاده همش دوست دارم کیک و شیرینی بخورم قبلا اینجوری نبودم 

ن من عاشقه غذام      واینم بگم   خیییلی پرخورم   همه میگن   ولی یجوری مزمن شده برام  نمیتونم ترک کنم    انشالله ک ی روز بتونم  من این رژیم مژیمی ک گفتنو  بگیرمش 

کالری شماری عالیه  منم سه هفته کالری هام رو ثبت میکردم ولی الان دیگه اصلا پرخوری ندارم اصلا لب ...

اره متم لب به شیرینی نمی زنم و کامل شکر رو حذفیددددم

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
چون سنگین نمیشم توی رژیم اگه رژیم با ورزش باشه اعصاب اروم میشه من امتحان کردم 

منم مشکل خواب دارم توی رژیمم 

چون قبلاً عادت کرده بودم یه دل سیر غذا بخورم بعد بخوابم 

الان ساعت دوازده شب هم که میشه چون معده م خالیه خوابم نمیبره 

مکافاتیه، گاهی نصف قاشق شربت دیفن هیدرامین میخورم تا خوابم ببره

شب شراب نیرزد به بامداد خمار...

اره کلا زندگیم منظم تر میشه

ساعت خوابم تنظیم میشه مدام هم بجای احساس خفگی حس سرحالی دارم و سبکی

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒