2752
2734

میشه از تجربیات خودتون و اطرافیان تون بگید؟

من وقتایی که قلیون بیشتر بکشم سیگارم کم میشه

که اونم ضرر داره.

تجربه ترک سیگار داشتید؟ 

چند سال سیگاری بودن کسایی که ترک کردن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بکش خبری نیست

این چه حرفیه میزنی مرد گنده ؟ میفهمی چی میگی ؟ حکم مرگ به بچه ش میدی ؟ 

استارتر قرص و آدامس و دارو های نیکوتین دار بگو دکتر برات تجویز کنه

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
اگر نکشم الان عصبی میشم و دیوونه. به دختران می پرم و اخلاقم خراب میشه

به دخترهات میپری؟ ببخش منظورم بچه داری؟ موقع بارداری اونها هم سیگار میکشیدی یا نه تازگیها سیگار میکشی؟

خدای مهربانم به عدد آنچه آفریدی و بهش علم داری شکر 
اگر نکشم الان عصبی میشم و دیوونه. به دختران می پرم و اخلاقم خراب میشه

طبیعیه بالاخره مغز برای تولید نیکوتین خیلی باید تلاش بیشتری بکنه چون قبلا اضافه بر نیاز بدن بهش نیکوتین رسوندی اونم روی روال قبل دستور تولید نیکوتین نمی‌ده به اون صورت ولی تحمل کن 

اینطور موقع ها نمیتونی بری حمام یا یه کاری که آرومت کنه انجام بدی؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

سیگاری نیستم ولی تجربه‌ی اطرافیان میگه آدمهای سیگاری اطرافتون رو طرد کنید.آدم با هر کس معاشرت داشته باشه شبیه اون میشه.پول سیگار و قلیون رو بدین آدامس و آجیل.

ینفر تا هوس سیگار میکرد یه نی گذاشته بود دم دست،اینو میزاشت تو دهنش ادای سیگار کشیدن در میاورد،آروم میشد.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️

عزیزم خوشبحالت ک بارداری خداروشکر 🥲

من حتی کنار یه آدم سیگاری و قلیونی نمیشینم گ اگه باردار باشم بچم اذیت نشه 😔ولی هرماه خدا بهم بچه نمیده 

عزیزدلم بخاطر بچت همه سختی هارو تحمل کن کلا چندروز سخته پدر بزرگ من بعد ۵۵ سال ترک کرد ومیگفت یه هفته سخت بود بعدش انگار نه انگار 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

من ماه رمضون نمی کشیدم میتونستم کنترل کنم 

تو چی ؟؟؟

قلیون نکش بدتره

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
به دخترهات میپری؟ ببخش منظورم بچه داری؟ موقع بارداری اونها هم سیگار میکشیدی یا نه تازگیها سیگار میکش ...

سر اولی نکشیدم 

سر دومی خیلی کم وقتی خیلی عصبی می شدم 

ده ساله می‌کشم 

2706