2733
2734

شوهرم ماشینش چند وقته دسته یکی از آشناهاشونه و‌نمیگیره یعنی به خواست پدرش داده 

و ماشین پدرشوهرم دست همسر منه 

و ماشین من رو که واسه خودمه و پدرم خریده ارو پدرهمسرم بعضا بعنی بیشتر اوقات سوار میشه من جزییات ماشینمو حفظم اونروز دیدم جفت در های ماشینو مالیده (با پولیش اوکی میشه)ولی اصلا نه گفت نه به روی خودش آورد به شوهرمم گفتم گفت از قبل بود دید که نه میدونم گفت لابد جایی گذاشته مالیدن ،بازم هیچی نگفتم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا امروز شوهرم خواهرشو برد جایی با ماشین پدرش منم ماشینمو لازم دارم شوهرم اومد گفت بابام ماشینو لازم داره جایی میخوای بری بگو برسونت 

حالا دیشب مامانش داشت یادش میداد که حامله اس نزار جایی تنها بره پشت فرمون بشینه 

و من الان قاطی کردم مثلا با این کار منو خر میکنن ماشینمو ندن بهم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

چندوقتی ماشینو ببر بزار خونه بابات بگو ماشینای خودشون خراب شده تادرست بشه دادم بهشون اگه حرف مفت زدن بگو والا ازخودشونه منوشوهرم ریالی بابتش ندادیم که طلبکار باشیم. سفت بگیر چون کم کم از دستت درمیارن 

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه
چندوقتی ماشینو ببر بزار خونه بابات بگو ماشینای خودشون خراب شده تادرست بشه دادم بهشون اگه حرف مفت زدن ...

اره باید همین کارو کنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اولین فرصتی که اومد دستت ببر بزار خونه پدرت بگو ماشین بابام خرابه لازمش داره به هر حال خودش خریده تا ...

انقدر اعصابم داغونه که حد نداره انگار با بچه دو ساله طرفن 

مثل آدم میگفتن آقا بارداری نرو 

تو روی من مامانش به شوهرم میگه نزار تنها بره 😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقدر اعصابم داغونه که حد نداره انگار با بچه دو ساله طرفن  مثل آدم میگفتن آقا بارداری نرو  ...

انقد جوابشونو ندادی اینطوری شده الان فرصت خوبیه حرفاتو بزن بعدا هم اگه دیدی ناراحتن اینا بهونه داری که بارداری و تاثیر هورمونا