2733
2739
عنوان

سوزش و درد حین رابطه از علائم عفونته؟ باید چیکار کنم؟ 🫢

| مشاهده متن کامل بحث + 2443 بازدید | 119 پست
مگه عفونت با سنو قابله تشخیصه؟ نزدیکه 2 ماهه هی لکه بینی میشم رفتم دکتر سنو گرفت یک کیسته کوچیک د ...

بله برای افراد مجرد هم سونو میکنم از روی شکم ،هم آزمایش ممکنه بنویسن،و‌اینکه با صحبت خود مریض یه چیزایی متوجه میشن

معاینه برا عفونت دستگاه میبرن داخل؟ نمیدونستم اره نمیشه خانواده منم سنتین خیلی ب بکارت حساسن.

برای مجردا بدون دستگاه معاینه میکنن و قرص فقط میدن 

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر جنس زن گناه داره از بچگی با پریودی تا ازدواج و بارداری و شیردهی و .... تا یائسگی و ... به همه اینها حیا هم اضافه کن

از درون نابود میشه

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩و خدایی که به شدت کافیست....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
وای من میمیرم از دیشب دارم تصور میکنم اگه معاینه کنه من چیکار کنم

خجالت نداره که....

به این فکر کن دکتر ازهمه رو دیده چشمم پره

من ک مجردم ۲.۳بار رفتم معاینه واسه عفونت خجالت میکشما ولی وقتی تو درمان تاثیر داره معاینه بشم بهتزه

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
2731
چرا مگه خود دکتر پشم نداره🙄

دکتر که لباسشو درنمیاره مریض ببینه این ماییم که مجبوریم در بیاریم همین حوریشم خجالت می‌کشیم حالا اگه پشمالو باشه صد برابر خجالت می‌کشیم😔

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
دستگااااااههه چییییی؟ الان من واس این عفونت و سوزش برم دکتر دستگاه اینا میزارم؟ یاخدا اینا چیه من می ...

یه چیز مثل انبر پلاستیکی ،میفرسته داخل که دهانه واژن و رحمت باز بشه بتونه درست ببینه..وا مگه میشه تا حالا نرفتی معاینه

نه سونو مینویسه ببینه چه مشکلات دیگه ای داری برای عفونت هم فقط علائمتو میپرسه و دارو میده به هیچ و ...

ها خوبه شکر خیلی استرس گرفتم خیلییی خجالتیم حتی استین کوتاه و شلوارک هم نمیپوشم تو خونه

با اینکه داداش ندارم.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
درست میگین. حتی شاید دکتر یادش نمونه وضعیت مارو  و براش مهم نباشه اما خب من واقعا خجالت میکشم🥲 ...

یه بار بری حل میشه. این یه امر واحب پاپ اسمیر معاینات قبل بارداری بعد از بارداری. چکاب سالانه. خیلی از کارهارو ادم براش سخته ولی براسلامتیت واجبه. برو خودتو چک کن انشاا... چیزی نیس

2738
معاینه برا عفونت دستگاه میبرن داخل؟ نمیدونستم اره نمیشه خانواده منم سنتین خیلی ب بکارت حساسن.

اصلا کار به خانواده شما و بقیه نداره، دکتر اصلا داخلی معاینه نمیکنه مجردارو ., عزیزم فکر کردی اگه خانواده مریض سنتی نباشن دکتر سریع دستگاه می‌ذاره ؟😁

اصلا کار به خانواده شما و بقیه نداره، دکتر اصلا داخلی معاینه نمیکنه مجردارو ., عزیزم فکر کردی اگه خا ...

ن ولی کلن میکم اصلا کاری ب اینش ندارم خیلی خجالت میکشم😕💔

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
بله ولی فقط ترشحات دیده میشه دستگاه نمیزارن

وای خدایا خیلی خجالت میکشم من😭😭نمیخام😔💔اگه ب دکتر بگم خجالت میکشم قبول نمیکنه؟

2706