2733
2734
عنوان

خانومایی که خیانت دیدن بیان.‌.

852 بازدید | 66 پست

خانوما... از دیشب تا صب چشم روهم نزاشتم ..

کلی پیام بهش دادم نفرینش وردم گریه کردم...

چطور با این درد که قراره اون نباشه کنا  بیام؟ بنظرتون ی درصد از کارش پشیمونه؟

غیر ممکن زمان میبره ...

اون نباشه یعنی چی

Khoda ra shower manam having mikhail @خدا کنه دروغ نباشه ....🫂🫶💙😘 بهترین ها برایت عزیزم @،من دوستت دارن@ برام مهم نیست کی چی می گی ولی مهمه تو دلت چه خبره @دوست داشتن مرز نمی شناسه من هر کاری کنی دوستت خواهم داشت ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی اینکه وقتی بودش خیلی تکیه گاهم بود...

کی هست طرف نقشش چی بود

Khoda ra shower manam having mikhail @خدا کنه دروغ نباشه ....🫂🫶💙😘 بهترین ها برایت عزیزم @،من دوستت دارن@ برام مهم نیست کی چی می گی ولی مهمه تو دلت چه خبره @دوست داشتن مرز نمی شناسه من هر کاری کنی دوستت خواهم داشت ....

مردا اگه تو رو اونقدر دوست داشته باشن که نخوان از دستت بدن، طبیعتا میان معذرت خواهی و میگن ادامه نمیدیم

ولی بازم دلشون میخواد 

اینطور نیست اگه الان ادامه ندادن و اومدن پیشت دیگه دوست ندارن و واقعا پشیمون بشن فقط سعی میکنن با حرفا و رفتاراشون تو رو هم نگه دارن

ولی اگه همین کارم نکردن یعنی دیگه اصلا دوستت ندارن

میگن نو که اومد به بازار کهنه میشه دل آزار به همین راحتی

نقشش... همه چی که ی دختر میخواست بود فقط خیانتم کرد:)

دوستت بوده ...

دوست بود... ولی خیلی دوسش داشتم عاشقش بودم...

اگه فکر میکنی میتونی با خیانت کنار بیای

بهش پیام بده بگو :

اگه دوست داری با دخترای دیگه هم باش ولی با منم باش

به نظرم صد در صد میاد

ولی کدوم دختری اینو میگه؟!!

ولی تست خوبی هست

ببین چی جواب میده