2733
2734
چون پرکارس تیروئیدتون .ید ک میخوری ی بخشی از تیروئید تخریب میشه ترشح هرمون ب حالت طبیعی برگرده

بنی چیز خاصی نیست؟؟چون من بهم گفت ممکنه تو خرداد بیوفته منم اون موقع امتحان دارم سال آخرم نمیتونم برم استرسم ۲برابر شدع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
جواب نمیدع فقط گفت ید بخور من بهتر می ونم

اگه تهرانی برو پیش%دکتر مهرزاد غلامپور فوق تخصص غدد عالیه.منم پرکارم اما بخاطر شرایطم و بچه کوچک گفتم نمیتونم ید درمانی کنم بهم قرص متی مازول داد

اگه تهرانی برو پیش%دکتر مهرزاد غلامپور فوق تخصص غدد عالیه.منم پرکارم اما بخاطر شرایطم و بچه کوچک گفت ...

متی مازول پیدا نشد بهم لیتم داد اون باعث شد الانم گفت شاید ۲روز نیاز باشه برای ید من فقط میترسم ک سرطان نباشه یا گره 

خدایی نکرده اگه بدخیم باشه فک کنم اول با جراحی برمیدارن بعد میفرستن ید درمانی

آخه اون قدر بالاهم نیست بعد من خودم ی هفته قرصامو قط کردم میگم شاید بخاطر همونه 

نه اصن انجام ندادم گفت لازم نیست بعد ۳ ۴ماه پیش هرجا دنبال متی مازول گشتم ندادن

یعنی حتی اسکن تیرویید هم انجام ندادی؟؟؟من اسکن تیرویید انجام دادم.ب علاوه سونو و نمونه وطبق اون گفت پرکارم البته ب علاوه آز خون.....دکترتو عوض کن.الکی ک نمیرن ید درمانی....اگه تهرانی رو دکتر غلامپور شک نکن

2706