2752
2734

کسایی ک تجربه داشتین از شکست و عاشقی این حرف درسته؟

یعنی امیدی ب تاوانش نداشته باشم اخه با بی رحمیه تمام قلبمو شکست

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چرا گناهع؟؟؟؟!!!

اینکه با نامحرم ارتباط داشتی 

خب اون حرومزاده ب قول و قصد ازدواج بازور اومد توی زندگیم حتی قسم خورد و دست کشید رو قران ک هرچی بشه تا تهش هست بعد با یه مخالفت مادرش پا پس کشید 

خداکنه اینجور باشه من خیلی دلم شکسته بقیه هم ناامیدم میکنن سرزنشم میکنن تازه حس عذاب وجدان هم بهم م ...

تاوان داره اما شاید تو این دنیا نباشه بهتره فراموشش کنی این‌طوری بیشتر خودت عذاب میکشی

تاوان داره اما شاید تو این دنیا نباشه بهتره فراموشش کنی این‌طوری بیشتر خودت عذاب میکشی

وای نههه خداکنه توی همین دنیا جلو چشام پس بده اخه خیلی بی رحمی کردن خیلی

این اراجیف رو یه عده بی احساس میگن اتفاقا خدا تو دل شکسته خونه داره  خیلیا تاوان شکستن دل طرفشو ...

الهی خدا از دهنت بشنوه دعا کن برام 😔

من از اول زندگیم دل شکسته بودم اما کسی تاوان نداد اتفاقا خیلی هم خوشبختن

قربونت برم کاش خدا زودی جوابمونو بده تا دلمون کمی اروم بشه

من کلا به کارما اعتقاد ندارم 

اگه میتونی خودت انتقام بگیر نمیتونی هم برای ارامشت ناچاری رها کنی.همین

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...