2733
2734

یه نفر زندگیمو خراب کرد

حاصل ۳ سال تلاش شبانه روزمو ازم گرفت

با آبروم بازی کرد و به ناحق آبرومو پیش خیلیا برد

دو ساله شب و روزم گریه س

اونم تو سخت ترین روزای زندگیم این بلا رو سرم آورد

من کاری باهاش نداشتم راهمو ازش جدا کردم ولی خیلی اتفاقی خدا دوباره اونو سر راه زندگیم قرار داد و بی اون که خودش با خبر بشه یه راز بزرگ از زندگیش پیش من برملا شد

الان همون آدم آزمون استخدامی قبول شده

حالا اگر من رازشو برملا کنم اون از گزینش رد میشه

تا حالا به هیشکی صدمه ای از من نرسیده

ولی یه ندایی درونم همش میگه حساب کارشو نگه داری روز آخرت خدا مجبورت میکنه ببخشیش تا خدا ام تو رو ببخشه

اون وقت ظلمی که به تو شد بی جواب میمونه همون کاری رو باهاش بکن که با زندگیت کرد

ولی نگرانم این کارم درست نباشه نمیدونم خیلی حالم بده تا حالا همچین کاری نکردم😭😭😭

خدا لعنتش کنه که منو به این نقطه رسوند

بزار خدا بزنه قشنگ تر میزنه

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اون دنیا تا نبخشیش تکلیفش مشخص نمیشه. 

بخشش خدا کاری با بنده هاش نداره. حق تو هست که‌ببخشی یا نه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

ببخشید عزیزم بخاطرقلب بزرگت

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

بگذر هرچند سخته با خدای خودت معامله کن بگو خدای میدونی میتونم  اینکار بکنم اما بخاطر رضای تو نمیکنم توهم هوامو داشته باش مطمن باش طرف معامله هرکی خدا باشه ضرر نمیکنه

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
بزار خدا بزنه قشنگ تر میزنه

من فقط به امید اون روز زنده ام

و همش نگرانم نکنه خدا ببخشه

چون دنیای منو به جهنم تبدیل کرد

اگر ازش بگذرم خودم خودمو نمیبخشم بابت این همه زجری که کشیدم

بگذر هرچند سخته با خدای خودت معامله کن بگو خدای میدونی میتونم  اینکار بکنم اما بخاطر رضای تو نم ...

نمیدونی چقدر سخته...

دلم نمیاد ولی همش میگم نکنه خدا بگه من که فرصت جبران بهت دادم خودت نخواستی...

من فقط به امید اون روز زنده ام و همش نگرانم نکنه خدا ببخشه چون دنیای منو به جهنم تبدیل کرد اگر از ...

حق الناس مال توعه 

خدا حق الله رو میبخشه

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
اون دنیا تا نبخشیش تکلیفش مشخص نمیشه.  بخشش خدا کاری با بنده هاش نداره. حق تو هست که‌ببخشی ...

من که این دنیام به خاطر کار اون جهنم شد

حاضرم اون دنیا هم جهنم بمونم و بسوزم ولی محاله حلالش کنم

خدا ام اگر ببخشه نمیبخشمش

ولی از مهربونی خدا میترسم

میگن خیلی مهربون و بخشنده س نکنه ببخشه و این همه زجری که کشیدم بی جواب بمونه

به منم بگه تو دنیا فرصت جبران بهت دادم خودت کاری نکردی...

نمیدونی چقدر سخته... دلم نمیاد ولی همش میگم نکنه خدا بگه من که فرصت جبران بهت دادم خودت نخواستی...

میدونم عزیزم  بسرم اومده بخدا .ولی میگم معامله باخدا تنها معامله ایی هست که سودش قطعی هست

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2706