2733
2734

حالم خیلی بده

ارامبخش ندارم

بابونه هم ندارم

چ کنم

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گل گاو زبون سنبل طیب گلاب

گلاب بخورم یا بو کنم

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
گلاب بخورم یا بو کنم

هردوش عالیه

نفس عمیق هم یادت نره. توصیه ی بقیه دوستان هم خوندم اونام عالی بود. مچ پات به پایینم با آب خالی بشور

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋

گل گاو زبان نخوری بهتره فشارو بالا پایین می‌کنه 

صلوات بفرست 

آیه اکرسی بخون 

یه پولی صدقه بده برای من صدقه آب روی آتیشه وقتایی که دلم به شوره نیفته صدقه میزارم احساس میکنم همه چی درست میشه 

خوب شدی؟

بهترم ممنونم