2733
2739
عنوان

برای حال دلتون و حاجتتون گنج العرش میخونم .

| مشاهده متن کامل بحث + 7540 بازدید | 870 پست
کارم گیره لطفا برامنم دعا کن 😔😔

الهییی حاجت رواشی 

الهی گره از کارت باز بشه 

الهی به بهترین شکل مشکلاتت ختم بخیر بشن 

الهی خوشبخت و عاقلت بخیر و دلشاد بشی

« یه مشکل خیلی بزرگ دارم توروخدا از ته دلتون خواهرانه برام دعا کنید خدا کمکم کنه ،دستمو بگیره ، یکبار دیگه بهم فرصت بده و آبرومو حفظ کنه مشکلم ختم به خیر بشه.بخاطر بچم و خونوادم دعام کنید »»
کتایونم دعا کن مشکلات مالی و.... به زودی حل بشه

الهی امین عزیزم 

الهی هررر مشکلی داری به بهترین شکل ممکن ختم بخیر بشه و خوشبخت وو عاقبت بخیر و دلشاد بشی

« یه مشکل خیلی بزرگ دارم توروخدا از ته دلتون خواهرانه برام دعا کنید خدا کمکم کنه ،دستمو بگیره ، یکبار دیگه بهم فرصت بده و آبرومو حفظ کنه مشکلم ختم به خیر بشه.بخاطر بچم و خونوادم دعام کنید »»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا برام دعا کن سه هفته دیگه میرم انومالی بچم پسر باشه

ان شالله عزیزم الهی همون بشه که میخوای 

الهی حاجت روا و عاقلت بخیر و دلشاد بشی 

الهی بچت سالم و سرحال و صالح و پسر باشه

2731
عزیزم لطفا به نیت سلامتی و ظهور امام زمان،سلامتی خودم و خانوادم و ازدواج خیلی خوب در آینده ان شاءالل ...

الهییی امین 

ان شالله خودتو خونوادت سالم و دلشاد و خوشبخت بشید 

الهی هرچی میخوای همون یشه 

الهی خدا حاجت روات کنه و عاقلت بخیر و دلشاد و خوشبخت بشید

ان شالله که حاجتت روا بشه  دلت شاد بشه  عاقلت بخیر و خوشبخت بشی  الهی بهترینا بیاد ...

ممنون عزیزم🥺🥺❤️❤️❤️

اَگر مَرگ به سُراغَم آمَد وَ هَنوز هَمدیگر را نَدیده بودیم فَراموش نَکن که مَن دیدارِ تو را بِسیار آرِزو می‌کردَم...💔🥀سختههههه نبودنت سختهههه بفهم بفهمممم😔
الله حاجت روا و عاقبت بخیر و دلشاد و خوشبختت کنه  الهی بهترینا برات رقم بخوره  الهی حال ...

ممنونم از لطفت عزیزم 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
زهرام واسه بارداری همه منتظران مث من دعا کنین  حاجت شما هم انشالا روا باشه

ان شالله عزیزم 

الهی دامنت با بچه سالم و سرحال و صالح سبز بشه 

الهی بهترینا برات رقم بخوره 

الهی خدا خودش کمکت باشه همیشه 

الهی حاجت روا و عاقلت بخیر و دلشاد بشی

2740
جواب آزمایشام خوب بیاد

ان شالله عزیزم 

الهی حاجت روا و عاقبت بهیر و خوشبخت و دلشاد بشی الهی تنت همیشه سالم باشه

منم دعا کن  حاجت روا شی

الهی حاجت روا و عاقلت بخیر و دلشاد و خوشبخت بشی الهی بهترینا رقم بخوره برات 

از کدوم مشکل بگم حال بد روانی،بیکاری،ازدواج نکردن ،تنهایی ... ممنون، التماس دعا  الهی آمین برا ...

الهی حاجت رواشی و دلشاد و خوشبخت و عاقلت بخیر بشی 

الهی حااال دلت خوووب خوب بشه 

الهی مشکلاتت به بهترین شکل ختم بخیر بشن 

الهی زندگیت به بهترین شکل پیش بره

منتظر يه جوابم 

التماس دعا

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

الهی امین عزیزم برای منم دعا کن خدا یک کوچولو بزاره تو بغلم 

ب دعای شما عزیزان اعتقاد دارم لطفا برام دعا کنید دامنم سبز بشه تا زندگیم‌خراب نشه ممنونم تا اینجا اومدی برای ظهور امام زمانم صلوات بفرس🥰😘😍
2706