2733
2734
عنوان

مامانم خیلی سادست

558 بازدید | 30 پست

بچها منو خواهرم که ۱۷ سالشه اتاق هامون یکیه و پیش هم هستیم خواهرم همش داره واسه دوست پسرش ویس میده میگم نده یکی میشنوه دادو بیداد میکنه مامان بابامو از اتاقشون مینداره بیرون میره اونجا تنها بخابه تا راحت ویس بده به مامانم که میگم میگه به تو چه هر روز با یه پسره و دوستاش هم همسنطور اونا خرابش کردن تا پارسالدختر با ادبی بود حالا انگار خراب شده مامانم هم چندبار فهمید اما خواهرم یه کارا و رفتارایی انجام میده که مامانم ازش میترسه بی دلیل جیغ میزنه به مامانم که میگم مراقبش باش میگه تو سرت به کار خودت باشه نمیدونم چطور به مامانم بفهمونم رفتار دخترشو من موهام رنگ کردم رفته مامانمو پرکرده که دخترت فلانه حالا مامانم به من نیگه مایه ننگ اونوقت دخترش هرروز تا ۱۲ شب خونه دوستاشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواهرت چن ساله؟ ماشالله تو مشخصه عاقل و بالغی

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
تو چیکار به کار اون داری ؟ راهنماییتو کردی تموم شد. تو خودت سعی کن آدم خوبی باشی. امر به معروف دیکتا ...

خب بدم میاد از اینکه خواهر من اخلاقش اینطوریه پیش ما رفتارش شبیه روانیا پیش دوستاش خودشو میگیره و همش الکی میگه فلان پسر دنبال منه

عزیزم . رفتار اون به خودش مربوطه. چرا اینجوری آرامش زندگیتو بهم می ریزی!!! 

خب ازش چندشم میشه هرروز با این سنش از این پارتی به اون پارتی از این پسر به اون پسر