2733
2734
عنوان

دلشوره دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3326 بازدید | 114 پست
سلام استارتر عزیز در مورد تاپیک آخرت ان شاء الله به خاطر قلب شکسته ات به خاطر اون بچه ی معصوم که هیچ ...

از همهههه مهم تر اینکه تا به توانمندی نرسیدی ازدواج نکن ،حالا این توان مندی میتونه مالی باشه مثلا خونه و ماشین داشته باشی،یا استقلال داشته باشی، یا مثلا درستو کامل خوانده باشی و بدونی اینده کاریت ضمین شدش....

خلاصه اول باید کاملللل توانا باشی و بتونی از خودت دفاع کنی ببین الان اگه من مثلا با ۲۶ سال سن یکم از قبل کار میکردم یه ماشین داشتم الان هر هفته مجبور نبودم جمعه ها برا تحویل دادن پسرم برا خواهرم و شوهرش زحمت بدم که مارو برسونن،،،و استرس اینو نداشتم که مبادا شوهرم به دامادمون فحاشی ناموسی کنه و دعوا بشه و زندگی خواهم تحت تاثیر مشکل من قرار بگیره....

اگه قبل ازدواج درسمو کامل خوانده بودم الان به راحتی دنبال کار میگشتم و دیگه نیازی به مهریه نداشتم یا حداقلش اینه که با این اعصاب داغون و فکر مشغول مجبور نبودم بشینم درس و جزوه بخونم .....

خلاصه که توانمند بودن هم شخصیتی هم مالی هم درسی خیلی موثره،،من چون دیپلمه بودم با شوهرم دعوا میشد بهم میگفت بیچاره از اینجا بری باید بری لباسای زن باباتو بشوری....به نظرت اگه من درسمو کامل خوانده بودم و خانه و ماشین مستقل داشتم این حرفو میزد بهم؟؟؟نه قطعا چون میدونست شاید کار برام پیدا نشه اینو میگفت

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انشالله درست بشه عزیزم  ذکر بگو

تاپیک بعدیتو قفل کردی خوندم و برات خیلی ناراحت شدم ولی خوشحالم که اونقدر قوی و شجاع هستی که از اون زندگی نکبت بار بیایی بیرون درسته بیرونت کردن ولی همینکه از حقت داری دفاع میکنی یعنی قوی هستی درستو ادامه بده شغل داشته باش بعدن بچتو بهت میدن الان دارن لجبازی میکنن که تورو اذیت کنن من متاسفانه بااینکه شاغلم و خونه و ماشین دارم جرات ندارم از یه زندگی بد بیام بیرون من تنها کار خوبی که کردم این بود که نزاشتم بچه ای وارد این زندگی بشه چون جیدونم آینده روشنی در انتظارش نبود من خودمم تو این زندگی یه بیمار روانی شدم وای بحال بچم امیدوارم بچتو بتونی بیاری زیر پرو بال خودت برات آرامش از خدا میخام

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏

در مورد تاپیک آخرت چرا چرت و پرت و دروغ میگی من اینو چن هفته پیش تو اینستا خوندم واقعاااا که دروغگو هستی خیلی 

بی شخصیت هستی بقیه رو گول میزنی 

فقط خداااا     آقایون درخواست دوستی ندیدن لطفااا 
تاپیک بعدیتو قفل کردی خوندم و برات خیلی ناراحت شدم ولی خوشحالم که اونقدر قوی و شجاع هستی که از اون ز ...

واقعااا خیلی ساده هستید من این متن رو تو اینستا خوندم دروغ نیگه

فقط خداااا     آقایون درخواست دوستی ندیدن لطفااا 
تاپیک بعدیتو قفل کردی خوندم و برات خیلی ناراحت شدم ولی خوشحالم که اونقدر قوی و شجاع هستی که از اون ز ...

مرسی عزیزمممم،منم خیلی ضعیف و منفعل بودم و شاید اگه خودش سفت و سخت نمیگفت برو و خدا کمکم نمیکرد همچنان همونجا میسوختم....

واینکه منم خیلی تلاش کردم بخاطر اینکه بچه نباشه(حداقل بچه ی دوم )ولی من چون تو ساختمان پدرشوهر زندگی میکردم خییییلیییی بهم زور بودن و تسلط داشتن روم و حریفشون نمیشدم اصلا

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
در مورد تاپیک آخرت چرا چرت و پرت و دروغ میگی من اینو چن هفته پیش تو اینستا خوندم واقعاااا که دروغگو ...

دروغ گو تویی که نمیدونی چطوری خودتو مطرح کنی اراجیف میبافی....

واقعااا خیلی ساده هستید من این متن رو تو اینستا خوندم دروغ نیگه

اینستا مگه کتاب رمانه که متن به این طولانی توش باشه😂یه چیز بگو با عقل جور دربیاد

منم دارم  کلافه شدم

نمیدونم برا شما دلیل و چارش چیه خواهر...‌

ولی من همین الان شوهرم پیام تهدید میفرسته 

از یه طرف فکر و خیال راحب مشکلات

از طرفی باعث زحمت خانوادم هستم 

وقت نمیکنم درس بخونم 

اصلا انگار همه چی به هم پیچیده 

نگران بچه هستم ،الان پیشمه ولی شب که بشه طبق قرار بابد تحویلش بدم

الان برات میفرستمش فقط تاپیکتو قفل نکن دروغگو

بفرست بینم

الان برات میفرستمش فقط تاپیکتو قفل نکن دروغگو

از ساعت ۶ تا الان نفرستادی هنوز؟داری تایپ میکنی😂😂😂

2706