2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بابا خودتونم خواهر شوهر و جاری هستید، این موضوع رو قبول کنید 😅😅😅 الان میان میگن ما اصلا حسودی کسی رو نمیکنیم اونا حسود زندگی ما هستن 😅😅 کشته مرده اخلاق نی نی سایتیام 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2731

جاری ک ندارم ولی خواهر شوهرم حتی ی گل سر بخرم میره مثلشو میخره😣ادم خز 

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت

به نظرم بهتره همه با هم مهربون باشیم الان دیگه زمونه عوض شده چرا این به اون باید حسادت کنه یا چرا اسم مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری میاد همه یاد بدبختی و حسودی میوفتن

#شهید_جمهور     

خواهر شوهرم هر بار جایی سفر میرم هی زنگ میزنه از دماغمون در بیاره

مدام هم میگه ما هم می‌خواستیم بریم ولی آخه آدم فلان شهر هم میره مسافرت!!!(همون شهری که ما سفر رفتیم)

امضا ندارم،انگشت ميزنم  

یه روز داشتیم ظرف میشستیم خواهر شوهر مجرده امد کلی تشکر کرد گفت عزیزم خیلی خسته شدی از وقتی آمدی همش پای ظرفشویی هستی خواهر شوهر بزرگه متاهل گفت تنها نشسته ظرف شام با هم شستیم 😅😅😅

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

جاریم چون قدم بلنده اندامم عالیه،همش میگه میگه چیه آنقدر دراز آدم باید کوچولو و چاق باشه😑 در حالی ک همه عاشق قدمن 

چون رابطه خودش با شوهرش خرابه،میبینه شوهرم دوسم داره فقط میخواد به هر طریقی شده بینمونو بهم بزنه و از طرف شوهرم همیشه دروغ بهم میگه 

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢

قبلا مامان‌بزرگ و عمه ام بابام رو پر کردن مامانم هم عصبی شد گفت بچه نمیخوام بچه سقط شد دو سال بعدش من به دنیا اومدم

الان عمه ام بچه دار نمیشه 

خانواده مادریم نمیدونن 

بابام هم الان با مامانم خوبه با مادر بزرگم بد طوری که میگه من مامان ندارم