2752
2734

اگه محک نخوان بزنن می فهمن؟ می پرسم برای اینکه توی ذهنم اومده ماها که موقع خرید نمی تونیم از ظاهر چیزی که بهمون می فروشن بفهمیم واقعا طلاست یا نه و اونا هم موقع فروش بهمون محکش نمی زنن برامون بعد اگه قبل ما یکی رفته باشه یه بدل فروخته باشه بهشون و اونام محک نزده باشن که ممکنه همون تقلبیه رو بدن به ما. 

می‌فهمن 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

می‌فهمن 

پس چطور وقتی می بریم بفروشیم فوری می ایستن به محک زدن؟ اگه می فهمن چرا محک می زنن خب؟
بعد جالبه آخه موقعی که میخوان بفروشن بهمون محک نمی زنن جلومون

2731
خودت میگی وقتی میخان طلا بخرن از ما محک میزنن دیگه😐بعدم اونا عمری کارشون این بوده با نگاهم میفهمن ط ...

مهم اینه جلو من خریدار که محک نزدن. پس من از کجا بدونم یکی از اونایی که فروخته به من تقلبی نیست؟ یا عیارش پایین نیست؟
بعدم اگه عمری کارشونه پس موقع خریدن ازمونم حق محک زدنو ندارن اگه راست میگن

اره عزیزم متوجه میشن همسر من شغلش همینه و کامل متوجه میشه اگرم شک کنه طلارو با اسید تست میکنه ببینه ...

فاکتور یه چیز مسخره ایه. من یه خانمی رو دیدم گریه میکرد میگفت امروز رفتم طلافروشی طلاهای چند سالم گفتن بدله. حالا دارم فردا میرم پیگیری

فاکتور یه چیز مسخره ایه. من یه خانمی رو دیدم گریه میکرد میگفت امروز رفتم طلافروشی طلاهای چند سالم گف ...

خب نه دیگه بستگی به فاکتور داره فاکتور هر فروشنده ای قابل قبول نیست براشون 

دیگه بستگی به وجدان طرف داره 

منم گفتم اگه شک کنه که بدله حتما تست میکنه

و طللفروشی های معتبر اعتبارشونو زیر سوال نمیبرن چون زیر نظر اتحادیه هستن 

خب نه دیگه بستگی به فاکتور داره فاکتور هر فروشنده ای قابل قبول نیست براشون  دیگه بستگی به وجدا ...

به نظرت توی بازار طلا که می رم چجوری بفهمم کدومشون معتبرن یا نه. کدومشون زیر نظر اتحادیه هستن یا نه؟