2752
2734
عنوان

چرا من انقد بدبختم

191 بازدید | 17 پست

هیچ رنگه خوشبختی ندیدم

وقتی بعده مدرسه میبینی دوستات پدراشون میام دنبالشون؟
آاااخ چقد بده

آدم آتیش میگیره حس میکنم هیچ پشتو پناهی ندارم.😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

پدرتون در قید حیات هستن؟

هر کس شرایط زندگی خودشو داره

همه که مثل هم زندگی نمیکنن

بابای منم هیچوقت حتی یه موتورم نداشتن

منم یه زمانی حسرت این چیزارو میخوردم

ولی فاز منفی فقط حالتو بدتر میکنه

قوی باش

به خودت اکتفا کن

عزت و ذلت دست خداست

خودتو حمایت کن

خدا رحمتشون کنه 

خیلی ها هم هستند پدر دارن،اما خوشبخت نیستند.

عزیزم حامی همه ما خداوند است.پدر اصلی همه ما امام زمان علیه السلام هستند.

چند سالته عزیزم؟

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko
خنده روی لبام، موفقیتم

پس اگر میخوای خوشحالش کنی باید خوب زندگی کنی، لبخند بزنی و انشالاه تو زندگی ، درس و ... موفق باشی. 

فکر نمیکنم پدرت از این جمله ها خوشحال بشه، بجاش تو دلت ازش بخواه برات دعای خیر کنه، توام متقابلا براش دعا بخون، خیرات کن، صدقه بده، فاتحه بخون.

اینجوری همیشه ارتباط قلبی با هم دارین، دوست داشتن به فاصله نیست، به قلب آدم هاست.

خدا پدرتو در بهترین مکان و بهترین زمان قرار بده، آمین🙂🌸🌿

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 
15

اگه دوست داری ه روز یک ویس از استاد شجاعی، گوش کن. 

خیلی حال و هوات رو عوض میکنه عزیزم.

موضوعات مختلفشون بالای کانال سنجاق شده. ببین از کدوم خوشت میاد.

این لینک کانالشونه در ایتا و تلگرام 

@ostad_shojae 

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko