2733
2734

پدرم مدتی بود مریض حال بودن 

دکتر مشکوک به هپاتیت بی شد و امروز جواب ازمایشش مثبت در اومد

من ب شدتتت نگرانم 😭

پدرم پارسال عمل قلب باز انجام داده الان هم اینطوری

راه های انتقالش چیه؟

من میخواستم کاشت ابرو انجام بدم 

تو ازمایشایی ک باید قبل کاشت انجام بدم هپاتیت هم نوشته

درمان داره اصلا؟

من چیکار کنم 

گیچم اصلا 😭

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
درمان داره؟ مطمئنی؟ مراقبت زیاد  با یه پزشک مشورت کن

خودمم همین سوالا پرسیدم ک 

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودمم همین سوالا پرسیدم ک 

عزیزم درمان نداره تا اخر عمر دارو باید بخوره تا از پیشروی بیماری جلوگیری کنه شما هم واکسن بزنید تا منتقل نشه

البته انتقالش سخته مثل خون و رابطه و به این راحتی منتقل نمیشه ولی برای احتیاط بزنید با مصرف دارو مثل یه ادم معمولی به زندگیش میرسه و هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط هر جا رفت مثل دندانپزشکی حتما بگه مبتلاس

انجمن هپاتیت بره چون داروش گرونه اونجا حمایت میکنه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2731
عزیزم درمان نداره تا اخر عمر دارو باید بخوره تا از پیشروی بیماری جلوگیری کنه شما هم واکسن بزنید تا م ...

مامانم میگه چندین سال پیش زدیم

باید تکرار بشه واکسن ؟

الام اگه من داشته باشم جواب ازمایشم مثبت باشه دیگه برای همیشه مثبت میمونه؟

نمیتونم کاشت ابرو برم؟

مامانم میگه چندین سال پیش زدیم باید تکرار بشه واکسن ؟ الام اگه من داشته باشم جواب ازمایشم مثبت ...

شما که نداری مطمئن باش چون به این راحتی منتقل نمیشه حتی مامانت هم ۹۹ درصد نداره ولی برای اون یک درصد باید ازمایش بده به خاطر رابطه

واکسن هم دوران بچگی زده میشه ولی تکرار بشه بهتره 

مامانت حتما باید بزنه

اگر خدای نکرده کسی مثبت بشه دیگه مثبت شده  و هر جا میره باید اطلاع بده تا احتیاط کنن البته در مراحل اولیه ممکنه کلا ویروس فروکش کنه و منفی بشه 

چند درصد کبد درگیر بود برای پدرتون؟

شما که نداری مطمئن باش چون به این راحتی منتقل نمیشه حتی مامانت هم ۹۹ درصد نداره ولی برای اون یک درصد ...

فعلا ازکایش مثبت شده

فردا میرن فوق تخصص کبد

😭

فعلا ازکایش مثبت شده فردا میرن فوق تخصص کبد 😭

خیلیا دارن و زندگی عادیشونو میکنن دیگه زمان قدیم نیست که دارو نباشه یکی از اطرافیان من ۲۰ ساله داره از همه هم سالمتره اصلا یادمون رفته بیماری داره تازه ۵ درصد از کبدش باقی مونده

سلام عزیزم، من فقط و فقط بخاطر شما آنلاین شدم تا بتونم پست بذارم براتون چون خودم تو شرایط شما بودم ،نگران نباش عزیزم، چن سال قبل مادرم ی عمل داشت ک قبلش باید چن تا ازمایش میدادن ک یکیش همین هپاتیت بود،جوابش ک اومد هممون شوک شدیم گفتن مثبته قبول نکردیم و چن بار دیگه تست تکرار شد ک بازم مثبت شد  انقد گریه کرده بودم الانم ک دارم تایپ میکنم دستام یخه یخ شده بود، دکترا گفتن احتمالا ی ویروس قدیمه و فلان باید بعد عمل چن هفته بعد بریم دکتر فوق تخصص. چن تا هم ازمایش تخصصی نوشتن ک حتما 2 هفته بعد انجام بدیم،ما از بیمارستان مرخص شدیم و اومدیم خونه انقد ک مهمون اومد و رف تو این رفتو امدا نسخه ای ک دکتر توش ازمایش نوشته بود گم شد ک اونم خاست خدا بود، ما ی دکتر خونوادگی داریم ک پزشک عمومیه ولی اندازه چن تا متخصص اطلاعات داره رفتیم پیش اون و توضیح دادیم چی شده و خاستیم اون ازمایش ها رو برامون بنویسه ک گف صبر کنین ی دو هفته دیگه من احتمال میدم خاموش شده باشه اصلا باور نکردیم ولی خب صبر کردیم و دوهفته دیگه رفتیم آزمایش ها رو تکرار کردیم در کمال ناباوری گفتن ویروس رو بدنش خاموش کرده اصلااااا باور نمی‌کردیم بردیم پیش دکتر ک اونم تایید کرد، گف بدن 6 ماه فرصت داره تا ویروس رو خاموش کنه ک خدا رو شکر بدن مامانتون تونسه، بقران انقد گریه کردیم ک حد نداره، سال بعد دوباره آزمایش داد ک اونم منفی بود،اینا رو نوشتم ک بدونی انشالله بابای شما هم سلامتیشو بدست میاره و میگن جوابش منفی شده توکلتون بخدا باشه