2733
2734

بچه ها تنبلی تخمدان دارم واسه همون مصرف میکنم ولی پیش خودم میگم تا قطع کنس که حامله ننیشی روزی یکی لتروزول بخور بارداربشی یعنی این افکار ریده زندگیم ها اصلا صبرو تحمل ندارم میخوام لتروزول روزی یکی بدون امپول ازادسازی بخورم چون امپول ازادسازی منو خشک خشک میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگ دکتری طبق نظر دکترت جلو برو تا بچه سالم باردار شی

دکترمیرم فقط امپول و لتروزول میدن ریدم توتخمکام ریدم تورحمم خشک خشک میشم اخه من چرااینقدر بی صبرو تحملم اخه اخحححح

2731
هر روز رازیانه دم کن بخور ببین تخمک گذاریت اوکی میشه یانه البته قبلش با اهلش مشورت کن ولی این راز ...

پرولاکتین سابقع شو دارم متاسفانه این زهرمار بدن من هیچیو پذیرا نمیشه🥴

هر روز رازیانه دم کن بخور ببین تخمک گذاریت اوکی میشه یانه البته قبلش با اهلش مشورت کن ولی این راز ...

به جاش ضدبارداری مصرف میکنم از بعد سقطم به زور ۴۰ روز یه بار پری میشم کاش زودترباردار بشم که زایمانم اِنءشااَلله به زمان امتحاناتم نخوره

پرولاکتین سابقع شو دارم متاسفانه این زهرمار بدن من هیچیو پذیرا نمیشه🥴

ببین من شنیدم کسی که پرولاگتین بالا داره رازبانه تنظیمش میکنه

ولی کسی که داره شیز میده، رازیانه شیرش رو زیاد میکنه

من خودم همیشه پرولاکتینم بالا بود.( تو ازمایش نبود، از سبنه م ترشحات میومد با فشار) و برا بارداری هام داستینکس میخوردم

اما بعد ار شیردهی رازبانه خورده ام و ترشحات سینه م بیشتر نشده هرگز.

2740
به جاش ضدبارداری مصرف میکنم از بعد سقطم به زور ۴۰ روز یه بار پری میشم کاش زودترباردار بشم که زایمانم ...

ان شاالله خیره

نمیخوای برای زیر نظر طب سنتی؟ البته یه جای معتبر برو.

دختردایبم و‌دوستم با سنتی باردار شدن