2752
2734
عنوان

منه تحصیلکرده گیر ی معتاد افتادم

217 بازدید | 29 پست

خانما من درس خوندم کار داشتم‌با بیمه 

ته تغاری و سوگلی مامانم بودم

ازدواج ک کردم همسرم نطاشت برم سرکار

بعد ک باردار شدم فهمیدم اعتیاد داشته

دارم میگم من چ گناهی کرده بودم ک گیر این آدم افتادم

البته ی ماهه ترک کرده ولی نمیتونم اعتماد کنم‌بش

نمیتونم اینهمه سختی و بی پولی تحمل کنم

خانوادم نمیزارن طلاق بگیرن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

انشاالله دوباره اعتمادتو جلب کنه و از نو بسازید

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

همسرتون شغل نداشتن؟ تحصیلات؟

پیش از ازدواج در مورد اینکه شما دوست دارید شاغل باشید صحبت نکردید؟

بعد از ازدواج مبتلا ب اعتیاد شد یا قبلشم بود و شما متوجه نشدید؟

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
همسرتون شغل نداشتن؟ تحصیلات؟ پیش از ازدواج در مورد اینکه شما دوست دارید شاغل باشید صحبت نکردید؟ بع ...

والا شغلش آزاده بوده بم گفت میتونی بری سرکار ولی الان میگه وظیفه منه اگ بره کار کنه کل پول ب من میده و برام خرج میکنه

خودش دیپلم

بعد ازدواج متوجه اعتیادش شدم

ولی مجرد بوده هم سابقه اعتیاد داشته

اگر ترک کرده که بهش اعتماد بنفس بده که دباره نره سمتش چون اعتیاد بعضی ها از بی اعتماد بنفسی.بعدم بچه ات کم کم بزرگتر شد راضیش کن که بری سرکار

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
چقدددددر منی تو عزیزم  همه شرایط تو رو داشتم بعد از بارداری فهمیدم اعتیادم داره گفت ترک میکنم ...

این نمیزاره طلاق بگیرم

چند روز پیش دعوا کردم رفتم خونه مادرش گفتم طلاق میخام

دو روز نیومدم خونه صابخونه زنگ زد گفت شوهرت حالش بد بعد بردیم بیمارستان دو روز بستری بود

2706