2733
2739
عنوان

مست عشق واقعا نا امیدم کرد

610 بازدید | 32 پست

کسی که ماجرارو از قبل نمی دونسته امکان نداره بفهمه چی به چیه. انگار به زور سعی کرده بودن همه اش رو تو فیلم بگنجونن. یهو از یه داستان می پرید به یه داستان دیگه. زمانش هیچ منطقی نداشت از آخر شروع شد بعد اومد اول یهو از همون جا سر از وسط ماجرا در میاورد. کارگردانش لقمه ی بشدت گنده تر از دهنش برداشته بود. درست کردن اینجور فیلما خیلی بیشتر از اینا مهارت می خواد. حتی بازیگراش هم خوب بازی نکردن. فقط طراح لباس کارشو خوب انجام داده بود. 

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

از دوستان شنیدم اگر کسی ملت عشق رو خونده باشه بهتر درک میکنه فیلمو

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه عزیزم مخاطب خاص با یه پبش زمینه‌ باید ببینه و لذت ببره

خیلی ها دیدن و لذت بردن

برای عموم جالب نمیاد 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
عه چ بد چق ذوق دیدنشو داشتم🫠

نه عزیزم برای همه این زور نیست 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2740

تقریبا عین رمان ملت عشق بود و اگه داستانو از قبل ندونید متوجه نمیشد در کل بد نبود ولی یکی از ایراد هاش همین فلش بک زیادش بود هی زمان ها عوض میشد و بنظرم بهتر بود از اول تا اخر میگفتن 

من شر حاسد اذا حسد💍منو حبیبم 👰🏻🤵🏻شما همه!

ملت عشق رو باید قبلش خونده باشین

گرچه من کلا دوست نداشتم و یه دور دیگه فهمیدم فیلم ایرانی و  ترکی و هندی کلا  برام کنسله 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

هانده چطور بازی کرد؟

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    

حسن فتحی چرا نمیخواد قبول کنه واقعا کارگردانی بلد نیست؟

آبرو نمیذارن واسه ادم

نویسنده 📝 و نوازنده🎻                                                 ⛔️درخواست دوستی قبول نمیکنم⛔️