2737
2734

شماها همیشه کرم روشن کننده ی آرایشی میزنید؟من مدام کرمی میزنم ک پوستمو روشنتر نشون بده.اعتماد به نفسم کم شده آخه وقتی پوستم روشنتر میشه قیافم بهتر میشه اما وقتی بدون کرم هستم پوستم سبزه است و اصلا دوست ندارم. از طرفی هم این کرمهای آرایشی باعث میشه بدتر جوش بزنم و پوستم چربه.شما راه حلی  دارین؟

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

عزيزم پوست سبزه كه خيلى قشنگه من خودم سفيدم خيلى ولى يه سره يا آفتاب ميگرم يا سلار ميرم كه چند درجه پوستم تيره بشه

چشام تاره تارو دلم روشنه،دلم روشنه چون خدا با منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این همه ادم خرج میکنن، افتاب میگیرن، تیره بشن

اونوفت شما کرم سفیدکننده میزنی؟!

من پوستم سبزه اس

همییییشه هم کرم رنگ پوست خودم رو میخرم و خیلییی هم به نظرم قشنگه

اون زیبایی بعد از کرم ردن هم بخاطر صاف ویکدست شدن پوستته‌، یه بار کرم رنگ پوست خودت رو بزن، پوستت یه دست بشه‌، خودت میبینی چقدررر زیباست

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
عزيزم پوست سبزه كه خيلى قشنگه من خودم سفيدم خيلى ولى يه سره يا آفتاب ميگرم يا سلار ميرم كه چند درجه ...

اخه پوست سبزه صورتو مات میکنه انگار کدره.برای همین همش میخوام با کرم مخفیش کنم  

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

پوست سبزه رو تبدیل کنی ب طلایی خیلی شیکه نمیدونم چ کرمی خوبه ولی دیدم بعضیا چقدر قشنگ میشه ی تم طلایی براق

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
اخه پوست سبزه صورتو مات میکنه انگار کدره.برای همین همش میخوام با کرم مخفیش کنم    

نه فكر ميكنى به خدااا صورتتو تميز كن به كرم رنگ پوست خودت بزن خيلى خووووبه 

چشام تاره تارو دلم روشنه،دلم روشنه چون خدا با منه
2738
این همه ادم خرج میکنن، افتاب میگیرن، تیره بشن اونوفت شما کرم سفیدکننده میزنی؟! من پوستم سبزه اس ه ...

اخه با کرم رنگ پوست خیلی مات و کدر میشه صورتم

پس چرا پاریس نیومده ببینه کیا پوستشون سبزه است؟؟😂😂

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین

منم گندمی ام

همیشه کرم رنگ پوستمو میزنم...نهایت برا مجلسا یه درجه روشن تر

ولی کلا هیچوقت سفید سفید دوست ندارم...رنگ پوستمو دوس دارم

امام صادق(ع):هرکس بر این باور باشد از دیگران برتر است،در شمار مستکبران است...

من پوستم سبزه است.خیلی دوسش دارم.کرم پودر رنگ پوستم میخرم.معمولا بژ روشن.ضد آفتاب و پنکک رنگ پوستم.برام مهمه که پوستم یا کرم پوشش خوبی پیدا کنه نه روشن بشه.من دسانژ میزنم.فرانسویه.خیلی خوبه.پوشش عالی

محبت و گدایی نکن تو خودت پیداش  کن 
2706