2733
2734
چرا انصراف اخه ؟رشتتو دوس نداری؟

نه انصراف دادم. کنکور دارم. میخاستم بدونم اگ غیر روزانه قبول شم باید چقد جریمه انصراف بدم

چیزی که مرا به زندگی بندد، نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزينه اي نداره فقط تسويه حساب داره 

ازدواج هندونه در بسته بود برای من سفید شد، خداجونم اگه تقاص گناهه به حق بنده های مقربت بقیشو ببخش، دیگه برای همه چیز به تو توکل میکنم، همه چیو سروسامون بده  تو میتونی
2728
هموم تسویع حسابو میگم. یکی از دوستان بعد یک ترم یک میلیون داد برای انصراف

خوب اون لابد وام گرفته بوده، تسويه حساب کتابخونه سلف و غيره.

ازدواج هندونه در بسته بود برای من سفید شد، خداجونم اگه تقاص گناهه به حق بنده های مقربت بقیشو ببخش، دیگه برای همه چیز به تو توکل میکنم، همه چیو سروسامون بده  تو میتونی
2738
من إز روزانه انصراف دادم،فقط هزينه خوابگاه اگه گرفته باشي و يه مقدار هزينه هاي ديگه كه  تقريبا ...

مطمئنی عزیزم؟ چند ترم خوندی؟ 

شما خودتون از روزانه انصراف دادین؟ 

نه ولي براي اينکه ميخواستم وسط درسم انصراف بدم و برم خارج درجريانش هستم

من إز روزانه انصراف دادم،فقط هزينه خوابگاه اگه گرفته باشي و يه مقدار هزينه هاي ديگه كه  تقريبا ...

اخه جریمه انصراف داریم جدا از تسویه وام وخوابگاه

2706