2733
2734
عنوان

از دیروز فهمیدم که خوندم قاطی کردم؛ میگن زمین گرد نیست 😨😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 4514 بازدید | 238 پست
ستاره ها هم یه پرده هستن ناسا سفیدکی کردشون گذاشته رو گنبد ولی اینکه چرا همه جا ستاره های یکسان نمی ...

مازراتی جان لطفا شما دیگه نمک پاشی نکن مرسی اه😂

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
چقدر بحث کردن با شما کار بیهوده ایه .متاسفم در توانم ادامه دادن نیست. توی اینجور بحث ها با افتخار می ...

دعوت به بحث نشده بودین . 

خوشحالم کردین ادامه نمیدین😊

💜روحانی ،حمایتت کردیم ، میکنیم و خواهیم کرد 💜 تا کــــــــــور شود هرآنکه نتواند دید! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمک پاشی (کنایه از تمسخر و طنز)  نمک رو زخم ( کنایه از داغ دل تازه کردن )  واقعا م ...

ببخشید من فارسیم ضعیفه نمیدونستم همچین کنایه ای (نمک پاشی) وجود داره😁😁😁

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738
من خودم واسه سازمان  Роскосмос کار می کنم.   نخبه های نی نی سایت رو قبل از این که ناسا ...

جاسوس

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

ياد تاپيك قبلي خودم افتادم با اين تفاوت كه اون جك بود 😂

كاكائو تو درخته درخت گياهه. پس شكلات سالاده!!!!!

منم فردا يه سايت بزنم انجمن سالاد گرايان اين دليلم بزارم توش😐

بابا باور نكنين هرچيزيو

ببخشید من فارسیم ضعیفه نمیدونستم همچین کنایه ای (نمک پاشی) وجود داره😁😁😁

😂😂😂 وای خدا خیرت بده کلی خندیدم رفتم پستمو نگاه کردم چرااا نوشتم نمک پاشی! این همون نمک پاشیدن 😑😑 😂 

خیلی سوتی بدی بود😂😂😂 

💜روحانی ،حمایتت کردیم ، میکنیم و خواهیم کرد 💜 تا کــــــــــور شود هرآنکه نتواند دید! 

دوستان نبودم داشتم ظرف میشستم..نمیدونم بحثتون به کجاها کشید ...اما من انقدر به قوانینی که به خوردمون دادم اعتماد ندارم که فکر میکنم و امادگیشو دارم که یه روزی قوانین فیزیک و شیمی  و...رو که به مغزمون وارد کردنو خودشون نقض بکنن!!! آماده باشین برای اون روزها

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
والا منم كه در شهر اين همه فيلم ديدم راضي نيستم!

اون فیلمی که ان روز معرفی کردم رو دیدی؟ بی ربط به این تاپیک هم نیست. دربارۀ زنان سیاه پوست ناسا بود. 

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  
2706