2726
عنوان

خواب ديدم يه دختر زاييدم خيلي زشت و ناهنجار بود

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 34 پست
وقتی اینقدر حرف عقب ماندگی بچه اطرافت هست خب معلومه خوابشم میبینی سوال نداشت که این...

گيسو خدانکنه جاي من باشي منم ادم باانصافي هستم بااون بچه هم خيلي مهربونم جوريکه عاشقمه

ازدواج هندونه در بسته بود برای من سفید شد، خداجونم اگه تقاص گناهه به حق بنده های مقربت بقیشو ببخش، دیگه برای همه چیز به تو توکل میکنم، همه چیو سروسامون بده  تو میتونی
پاشو با جودي و جوليا برو بيرون يه دور بزن يه هوا بهت بخوره خوب 😁😁😁😁

جودي و جوليا رو گذاشتم تو شهرم اومدم شهر غريب، شوهرمم خودش رفته پيش داداشش

ازدواج هندونه در بسته بود برای من سفید شد، خداجونم اگه تقاص گناهه به حق بنده های مقربت بقیشو ببخش، دیگه برای همه چیز به تو توکل میکنم، همه چیو سروسامون بده  تو میتونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جودي و جوليا رو گذاشتم تو شهرم اومدم شهر غريب، شوهرمم خودش رفته پيش داداشش

عزيزم ٦٠٪‏ ماها تنهاييم تو غربت سخت نگير

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
عزيزم ٦٠٪‏ ماها تنهاييم تو غربت سخت نگير

۶۰ درصد و رو چه اصولی گفتی؟🤔🤔🤔😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
۶۰ درصد و رو چه اصولی گفتی؟🤔🤔🤔😂😂😂

برو با تو قهرم رپ كردم جواب ندادي 😒

از رو آمار غربت زده هاي تو تاپيكا 😁😁😁

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
برو با تو قهرم رپ كردم جواب ندادي 😒 از رو آمار غربت زده هاي تو تاپيكا 😁😁😁

واقعا؟کی؟😢😢😢

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
برو با تو قهرم رپ كردم جواب ندادي 😒 از رو آمار غربت زده هاي تو تاپيكا 😁😁😁

ببخشید عزیزم

بخدا متوجه نشدم😍😍😍

همون تاپيك گفته بود به من توجه كنين ، عشق بدين از اين حرفا 😁😁😁😁

معذرت😍😍😍

قیافه اش ترسناک بود ؟ 😶

نّ ترسناک نبود بيشتر چندش بود، پوست خراب بدرنگ

معلم پرورشی،😂😂😂😂😂😂چرا هیچکس خوشش نیومد از معلم پرورشی😂😂😂😂 بنظر من خوابت از فکرای منفی و ن ...

نه اين معلم پرورشي مهربوني بود ولي خوب مثل دختر کابوس من خيلي زشت بود

2706