2733
2734
عنوان

من چرا باردار نمیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 19482 بازدید | 155 پست
چرا فقط میکرو که یبار انجام دادمکه بچم  تو شش هفته و شش روزگی رشدش متوقف شد😢

پس راهی خست خداروشکر

دعا میکنم واست گلم

الهم صل علی محمد و آل محمد

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس راهی خست خداروشکر دعا میکنم واست گلم الهم صل علی محمد و آل محمد

ممنون گیسو جان

دعا کن خدا معجزه کنه طبیعی باردار شم چون واقعا دیگه کشش میکرو ندارم همون یه بار هم کلی صدمه دیدم دیگه شوهرم نمیذاره برم

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
نه تو تهران دکتر شریفی معجزه میکنه  من معجزشو دیدم

واقعا؟

اددس وتلفنش و میدی؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
عشقم یه سر بیارش تهران پیش دکتر شریفی  من معجزش و دیدم

یعنی امیدی هست😢

اگر شماره مطبش رو داری برام بزار ممنون میشم❤️❤️

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
2738
ممنون گیسو جان دعا کن خدا معجزه کنه طبیعی باردار شم چون واقعا دیگه کشش میکرو ندارم همون یه بار هم ک ...

حتما حتما

ایشالله😍😍

یعنی امیدی هست😢 اگر شماره مطبش رو داری برام بزار ممنون میشم❤️❤️

ضرر نداره عزیزم

امتحان کن ۱ بار

راز  یه دکتر توی تهران هست شریفی من دوسال  پیش به دوستم معرفی کردم  همه دکترا جوابش ...

آدرس بده دیگه😈😈

2706