2737
2734
عنوان

من چرا باردار نمیشم

19482 بازدید | 155 پست

سلام به همه من سه ماهه دراقدامم اون ماه قبلی ده روز جلو انداختم این ماه هم سه روز عقب انداختم  الان پریود شدم خیلی ناراحتم چکار کنم ماه اینده سریع باردار بشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بچه ها انشالله باردار میشین 

اونم به صحیح سلامت تا اخرش میرسونید 

منکه فعلا هر دقیقه برام کلی میگذره بعد ده سال حامله شدم انکار با چنگو دندون نگهش داشتم خیلی سخته

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2738
منو بگي چي بالاخره باردار شدم كلي ذوق خوش خبري شيريني بعد هقته ٦ سقط شد

عزيزم انشالله بازم فرشته بياد تو دلت 

ولي اينبار قبل ان تي به كسي نگو

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

منم10 ماهه منتظرم از 5خرداد که پری شدم هنوز پری نشدم😞نمیدونم چرا نمیاد بی بی هم که منفی شد الان 33 میشه دیگه

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏
حالا فردا میرم دکتر زنان که هم خودم هم شوهرم ازمایش بدیم البته ما تازه یکساله عروسی کردیم

اخه زير يكسال دكترا ميگن برين تلاش كنيد😅

عزيزم نرماله الكي هزينه نكن

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
بچه ها انشالله باردار میشین  اونم به صحیح سلامت تا اخرش میرسونید  منکه فعلا هر دقیقه برا ...

واااااي عزيزم 

خدا رو شكر انشالله كه بسلامتي بغلش كني

خدا جون میشه محکم بغلم کنی تا یه دل سیر تو بغلت گریه کنم.....

منم سه سال ونیمه یا دقیق تر ۴۱ماهه اقدامم ولی هیچی دکتر هم زیاد رفتم ولی بی فایده 😔😔ولی میگن عقب وجلو شدن پریود خوبه ونشونه اینه که به زودی مامان میشی😍😀😀

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹
2706