2733
2734
عنوان

جهیزیه صدف بیوتی رو دیدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24645 بازدید | 69 پست
ازونجا خرید کرده بعد یک ماه دستش میرسن . 

نه منظورم اینه که قابلمه مابلمه که دوستمون نظرخواهی کرده بودند ندیدم.   

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه منظورم اینه که قابلمه مابلمه که دوستمون نظرخواهی کرده بودند ندیدم.    

اونا رو تو استوری گذاشته بود.بعد 24 ساعت پاک میشن.چند بارم لایو فیلم گرفت نشون داد.منم با دوستان موافقم هم تعدادشون خیلی زیاد بود هم همه رو جلو چشم چیده شلوغ کاری شد.من از رنگ مسی خوشم میاد اما دوست ندارم تومسی غذا بپزم.خوبی اینا اینه توش استیله.

2731
چه ربطی داشت؟! من کلی دوست واشنا دارم اونجا، که خونه هاشون کاااااااملا متفات با سلیقه این خانمه!

ای بابا  دارم میگم این استایل تو ایران رایج نیست وگرنه نشون بد سلیقه ایی نیست.این خانوم بیشتر سلیقه اش به سبک وینتیج نزدیکه.

بعد مگه امریکا فقط یه استایل وجود داره که دوست و اشنات رو مثال میزنی؟؟؟؟؟؟ !!!

واژه ترشیده برای دورانیه که زنها هنری جز شوهر کردن نداشتن! برای یک زن توانمند امروزی  ازدواج صرفا یک گزینه هست نه هدف
ای بابا  دارم میگم این استایل تو ایران رایج نیست وگرنه نشون بد سلیقه ایی نیست.این خانوم بیشتر س ...

اتفاقا حرف من این بود که هیچ جا یه استایل خاص وحود نداره

چون میگید اینجا چون به استایل خونه های ایرانی عادت کردن، سلیقه ایشون رو نمیپسندن😐

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2738

بچه ها دغدغه های یه عده واقعا برام عجیبه!

اخه یه عروسی گرفتن )با هرررر سطح از تجملات وشکوه و.‌..) ویه جهیزیه خریدن (به فرض جهیزیه در حد کاخ ورسای) اییییین همه دادار دودور و توی بوق وکرنا کردن داره؟!

نمیدونم من خیلی جاموندم از روند جامعه‌، یا یه عده خیلی دارن غیر عادی رفتار میکنن!

اینکه با سلیقه ونظر خودش پیجش رو اداره کنه قابل احترامه برام اما اصلااااا نمیتونم درک کنم چه جوری معذب نمیشه این همه جزئیات رو به اشتراک میذاره

اونم همه اش با محتوای کاسه بشقابی، تیشان فیشانی و تیر تخته ای!!‌

سر جهیزیه دیگرانم بحث میکنییییییید    

سر یه استایل خاصه بحث☺️

سوال پرسیدن که قشنگه، بخرن از وسایل ایشون یا نه

تو استوری هرروز نشون میده 

مرسی عزیز. من چون اینستگرم ندارم احتمالا برای همین نمی تونم ببینم. چون با اپلی گوگل نگاه کردم صفحه شو.

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  
من فیلمای خودارایشو دوست دارم ولی واقعا درک نمیکنم چرا از سبر تا پیاز زندگیشو به ننایش میذاره کم مون ...

شاید چون اونجا زندگی میکنه.من ازینکه دیگران کوچکترین چیززندگیم بدونن احساس ناامنی بهم دست میده.

2706