2737
2739
عنوان

دارم ضعف میکنم..چی بخورم

1460 بازدید | 21 پست

تو دو ماه بارداریم..همش دل ضعفه..سر گیجه..هرچی میخورم برطرف نمیشه. تا وقتی خودش خوب شه باید تحمل کنم و هی خوراکی بخورم      

شکر خدا

من اوایلش فقط میوه و دوغ میخوردم، اصلا ترمز بریده بودم تنهایی یه ظرف میوه با یه پارچ دوغ میخوردم بعد غذا  

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خوش بحالتون من ک اه نمیتونستم بخورم گشنگی ب درک از تشنگی داشتم هلاک میشدم

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

منم اوایل بارداریم اینجوری بودم همش ضعف داشتم تهوع اصلا نداشتم ولی خیلی ضعف داشتم بعصی وقتا نمیتونستم سرپا بمونم از شدت ضعف اخرای سه ماهگی کم شد دیگه خیلی کمتر بود ولی خب همین زیاد خوردن باعث شدن بیست کیلو تو بارداریم اضافه کردم

هویج ضعف و گرسنگی رو برطرف میکنه 

چیزای شیرین نخریون چون باعث تولید انسولین تو بدن میشه انسولینم اشتها رو زیاد میکنه در کل باز باید بخوری هم قندت میره بالا هم وزنت 

سعی کن از قندای پیچیده مثل نون و پنیر و ... استفاده کنی.یا پروتئین مثل گوشت و سفیده تخم مرغ و قارچ و ...

غذاهای کم کالری پرحجم مثل کلم نمیدونم همین چیزایی که تو بارداری مجازه ولی،شیرینیجات زیاد نخورین

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗
2738

من روازیی که صبحانه زود نمیخوردم شدیدتر میشد صبح ها زود بیدار میشدم دیگه تا قبل هشت هشتو نیم صبحانمو میخوردم باز بهتر بودم اونروز ،شماهم اگه زود صبحانه نمیخوری  امتحان کن شاید تاثیر داشته باشه

هویج ضعف و گرسنگی رو برطرف میکنه  چیزای شیرین نخریون چون باعث تولید انسولین تو بدن میشه انسولی ...

هویج بخاطر ویتامین A توی بارداری نباید خورد

همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  
2706