2737
2734
عنوان

لطفا همفکری کنین

298 بازدید | 34 پست

سلام من یه نفرو خیلی دوست دارم میدونم دوست داشتنم غیر عادیه چون تاحالا یه بار هم ندیدمش ولی نمیدونم چه حکمتیه که نمیتونم از فکرش بیام بیرون هی میگم خدایا هرچی صلاحته ولی باز میرم تو فکرش میرم چنلش چک میکنم اینستایی که یک ساله پست نزاشته چک میکنم تقصیر خودمه چرا من باید صبح تا شب خونه باشم چرا نباید دختری مثل من که میتونه بره بیرون میتونه سرخودشو با دوستاش گرم کنه نشسته خونه کاش رفیق باز بودم کاش بیشتر تو اجتماع میرفتم اونوقت صدسال عاشق این نمیشدم چرا دخترای بد همیشه طرفدار دارن من به قران خوشکلم نمیخوام تعریف کنم ولی عیبی جز نجابتم نداشتم که منو نخواست دوساله میگذره نمیتونم از فکرش بیام بیرون جقدر خودمو کوجیک کردم هی رفتم پیویش گفتم دوست دارم نمیتونم فراموشت کنم ولی اون هربار منو رد کرد چرااا چون دوریم چون من میخوام رابطمون پاک بمونه..خب الان تکلیف من چیه چرا اولش باهام خوب بود اون پسر خوبیه میدونم از رفتارش اینو احساس کردم ناراحتم خیلی یه فکری کنین بگین چیکارکنم برم به دوستش بگم؟اون وقت بیشتر کوچیک میشم اصلا اینقدر ناراحتم از دست خودم که چرا نباید منو بخواد بعد میره دست میزاره روی دختری که دوزار نمی ارزه خندم میگیره بخدا عکس دوست دختراشو میبینم توروخدا بگید جیکارکنم من میخوام بهش برسم من دوسش دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

افرین به تو دختر دوست دختراشم میبینی بازم میخوایش این عشق نیستا این فکری شیطانیه

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

باربی جون عزیزم به خد یه حس بچه گانست 

آیدی اینستاتو بترکون

از اونور ببین 

تو چه انتظاری داری یه پسری که مثل چیییییی زیر دستش دختر ریخته بیاد سمتت که حتی نمیتونی باهاش دوست باشی 

والا خیلی پسر خوبیه که سربسته بهت همه چیو گفته

تو دانشگاه نمیری

یه سرگرمی برای خودت درست کن

به خد دوسال دیگه به این حال خودت میخندی

2738
نه بابا چه فکر شیطانی خب همه دوست دختر داشتن قبلا

قبلا با بعدا فرق داره تو دوست قبلی هستی اون دختره دوست الانش پس بیخیالش

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2706