2726
عنوان

دخالت مادرشوهر تو دوران نامزدی

1626 بازدید | 31 پست

سلام دوست جونیا دیگه ذله شدم از دست دخالت های مادرشوهرم تو همه چیز باو مثلا من تازه نامزد کردم اینقدر دخالت میکنه تو همه چیز ک نمیدونم دیگه چجوری باید باهاش برخورد کنم چون همسرم تک پسره مادرش چسبیده به پسرش و از خودش اصلا جداش نمیکنه حتی واسه بیرون رفتنامونم اون باید اجازه بده که نامرد اصلا اجازه نمیده ما حتی دوتایی بریم بیرون و گردش،پسرشم هیچی نمیتونه بگه و از فرمان مامانش اطاعت میکنه آخه چجوری باید برخورد کنم چجوری شوهرمو راضی کنم باباجان عزیزه من ما الان نامزدیم الان نریم گردش و تفریح کی بریم؟جایی دوتایی نمیتونیم بریم گردش مگر اینکه مادرشوهرم باهامون باشه😢😢😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا اين ديگه چجورشه؟ فقط و فقط با شوهرت سفت و سخت برخورد كن و بگو وقتي انقد بزرگ نشدي كه با همسرت بتوني بري بيرون و بگردي و دنبال اجازه ي مامانتي پس واسه چي نامزد كردي؟ واسش زود بوده واقعا! اگه از الان جلوشو نگيري ديگه هيچوقت نميتوني درستش كني. خيلي مهمه به نظرم

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

مثلا دارین میرین جایی گردش

بگو دویت دارم دو تایی بریم مثلا نامزدیمااا

اگه گفت پس مامانم چی

بگو مامانت شوهر داره با اون بره

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

نمیدونم این مامانا که نمیتونن از پسرشون جدا شن پس غلط میکنن زن میگیرن واسش

وهمچنین این مردا که بلد نیستن مدیریت کنن بین مادرشون و زنشون پس بیخود متاهل میشن....

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
نمیدونم این مامانا که نمیتونن از پسرشون جدا شن پس غلط میکنن زن میگیرن واسش وهمچنین این مردا که بلد ...

واقعا زندگی بچه هاشونو خراب میکنن خب بشین سر زندگیت بچه تو ول کن با زنش راحت باشه

چقدر بده که هنوزم هستن کسایی که فعمشون کنه

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
2706