2733
2734
عنوان

کنکور و دردسرش

80 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها من ۴۰۴ کنکور دارم و بنا ب دلایلی اخرین سالی هست ک کنکور میدم و پزشکی میخام و ارادشو تو خودم میبیمم اما همیشه بخاطر مشکلات خانوادم پشت کنکوری شدم اصلا درکم نمیکنن مثلا سال اول کنکوری بودنم میخواستن طلاق بگیرن و کل مدت درگیر بازی ایناشده بودم ناخواسته و خب پرستاری اوردم و نرفتم و امسالم باز مامانم رفته سرکار و تموم مسئولیت خونع و ناهار و شام و ظرف و لباس شستن و پهن کردن و همه چی ب عهده منه ..سواازین تو عقدم هستم ساعاتب هم باید واس همسرم بزارم چیکار کنم؟ صحبتم نمیشه بکنم چون دیگ مخالف درس خوندن منن ولی من علاقه دارم و مجبورم بخونم پزشگی بیارم ...شما چ راه حلی دارین 

از طرفی با خودم میگم گورباباشون برم سالن مطالعه اما رحمم میاد نمیدونم چیکار کنم چ پیشنهادی دارین

با مادر کارها رو تقسیم کنید.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصلا ب کارهای خونه کار نداره ...و خب بهونشم اینه ک سرکار میره و خستس و وقت نمیکنه

بهرحال باید علنا بگید مثلا من غذا میپزم و خونه رو مرتب میکنم

ظرفا و لباسا و جارو کشیدن هم با مادر.

منم یکسال که پشت کنکور بودم مادرم شاغل بود و ناهار پختن با من بود ، ولی مادرم از عصر خودش کارای خونه رو انجام میداد.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

عزیزم بنده با ۵سال سابقه مشاوره

انواع و اقسام گرفتاری هارو دیدم

یکسال تایم دارید

نشدنی نیست

برنامه درست بگیرید

نقاط قوتتون رو بیشتر کارکنید

از الان شروع کنید

پیش زمینه هم که دارید

آخرشب ها هم برای همسرتون تایم بذارید

و جمعها صبح ازمون بزنید و ازمون حضوری بدید عصرباهمسر باشبد

هرآنچه‌دارم‌‌ازلطف‌خداست🤍🌸کاش زندگی ‌و‌جوانی‌به‌قدررسیدن‌به‌تمام‌آرزوها‌سخاوتمندوطولانی‌بود🌱سوالی‌داشتید‌تگم‌کنید‌،درخواست‌دوستی‌عزیزان‌کنکوری‌بلامانع‌است🥰