2733
2734
عنوان

نظرسنجی درباره روتختی تاج

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 40 پست

كلى پيج اينستا هست لوازم ايكيا سفارشى ميارن 

يه سرى مغازه هم هست قيمتاش فوق العاده بالاس، من يه گلدون خواستم بخرم از نگين ظفر مغازه ١٧٥ قيمت داد از اينستا سفارش دادم اوردن ٦٥ تومن

🔵🔵🔵وزن اولیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بس نی نی سایتیا دنبال حرفای مادرشوهرین ..تاپیک بزن مادری شوهرم بهم گفته رو تختی تاچ بخر ..میان هم ...

😄😄😄😄😅😅😅😅آره مجبورم‌میکنن اینکارو بکنم

❤زیباترین پازل دنیا وقتی است که ... فاصله انگشتانم با انگشتانت پر میشود ❤
كلى پيج اينستا هست لوازم ايكيا سفارشى ميارن  يه سرى مغازه هم هست قيمتاش فوق العاده بالاس، من ي ...

مرسسی عزیزم

2731
ایکیا هایی که تو ایران هست،نمایندگی رسمی که نیستند،جنسهاشونو با واسطه وارد میکنند و کلی میکشن روش و ...

تاچ چی ؟؟؟؟

2740
🤔قیمت 

عزیزم من تو شهر خودمون ی مدلشو قیمت کردم حدود ۷۰۰تومن ولی توسایتش قیمتاش کمتره

من دوسال پیش برای جهیزیم دو دست رو تختی تاچ گرفتم .از این مدل های اسپورتش یکی ۸۰۰ تومنی یکی ۴۰۰ تومنی. خوبه بد نیست. ولی اگه برمیگشتم عقب از تاچ نمی گرفتم. میرفتم مولوی ملحفه میکرفتم میدادم برام می دوخت. بینجوری هزینه هم کمتر بود. البته ۳ سری ملحفه هم گرفتم که مامانم ب ام دوخت منتها اونجوری پشم شیشه و چرخکاری هم می تونستم بدم.

هر وقت خدا بخواد مامان میشم