2733
2734
عنوان

اونا که زایمان طبیعی داشتن بیان

151 بازدید | 8 پست

من ۴۴ روزه زایمان کردم از روز ۱۵ به بعد دیگه نه خونریزی داشتم نه لکه بینی ولی الان دو سه روزه لکه بینی دارم کسی این طوری بوده اخه بعد چند روز یه دفعه ای 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

آره منم اینطوری بودم 

تا۵۰روزلکه بینی داشتم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731

اره .منم اینجوری بودم

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
نه خب من دیگه از روز ۱۵ هیچی ندیدم

من از۱۵تا۲۵روزگی لک ندیدم .از۲۵به بعددوباره شروع شد 

اگه استرس داری به دکترت زنگ بزن وسوال کن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
من از۱۵تا۲۵روزگی لک ندیدم .از۲۵به بعددوباره شروع شد  اگه استرس داری به دکترت زنگ بزن وسوال کن& ...

میخوام ببینم پریود شدم یا بخاطر زایمان هست 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
میخوام ببینم پریود شدم یا بخاطر زایمان هست 

نمیدونم والا .من از۲۵روزگی تا۵۰روزگی این لک روداشتم .بعدازچندماه که پریودشدم خیلی شدیدبود