2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شنیدم پدر اگه از مادر سرد بشه محبتشم نصبت به بچه های مشترکشون کم میشه و به چشم دیدم ولی ادما مثل هم نیستن🤷🏻‍♀️ 

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
2740

اره دعوای خیلی بدی کردیم 

هشت ساله ازدواج کردیم هیچ وقت دعوا نکرده بودیم بحث میکردیم ولی دعوا اصلا دقیقا شب تولد یک سالگی پسرم 

حتی کار به کتک کاری هم کشید وسایل شو جمع کرد بره فک کن مهمون دعوت کرده بودیم اما هنوز نیومده بودن....یادم میوفته دست پام میلرزه

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

نه  نفساش بند نفسای بچه هامون هست

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        

بستگی داره گاهی طرف بی حوصله میشه بچه را هم بهش اهمیت نمیده ولی اگر بچه را از شما بیشتر دوست داشت باشه تازه برعکس عصبانی میشه چرا مادر بچه من تویی و سعی میکنه بچه ازت دور کنه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
اره دعوای خیلی بدی کردیم  هشت ساله ازدواج کردیم هیچ وقت دعوا نکرده بودیم بحث میکردیم ولی دعوا ...

آخرش چیشد 

چه بد 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.