2733
2734
عنوان

کیا ps5 خریدن ؟

135 بازدید | 17 پست

یه مشاوره به من بدید اگر در موردش اطلاعاتی دارید 

بین این دو تا توی عملکرد چه فرقی وجود داره ؟ حافظه هاشون فقط فرق می‌کنه یا اختلاف دیگه ای هم داره؟  سه تومن اختلاف قیمت دارن

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

این دو تا نمی‌دونم چرا پاک شدن 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

اولي نسخه ي اسليم معمليه كه درايو بلو ري هم داره . دومي نسخه اسليم ديجيتاله كه درايو بلو ري نداره و سي دي نميخوره . اگر نسخه ي فت بگيري ارزون تره . منم امروز داشتم تو سايت ها ميگشتم كه يكي بخرم . ولي ديدم بازي هاش خيلي گرونه . هنوز كپي خور نشده . به نظرم بهتره ps4 اسليم كپي خور بگيري . فريمور 9 و زير 9 كپي خور ميشه . بازي ها هم رايگانه . از اينترنت دانلود ميكني و ميريزي تو هارد اكسترنال . بعد ميريزي تو كنسول و بازي ميكني . امروز يه ps4 بايد بخرم . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اولي نسخه ي اسليم معمليه كه درايو بلو ري هم داره . دومي نسخه اسليم ديجيتاله كه درايو بلو ري نداره و ...

وای ممنون عزیزم 😍 حوصله سرچ کردن نداشتم کار منو راحت کردی اصلا در مورد بازی هاش نمی‌دونستم که گرونن شوهرم گیر داده بخرم واسش پس قانعش میکنم به PS4 😁 

هر چیز دیگه ای هم اگر می‌دونی بهتره که بدونم و بهم بگی ممنونت میشم 

اگر تو ديوار بگردي نسخه ي اسليم كه اينجا زده 30 تومن اونجا 25 تومن هم ميتوني پيدا كني . 

چقدر اختلاف ولی می‌خواستم قسطی بگیرم آخه 🤔 

فقط اونجا که گفتی نسخه فت بگیری بهتره رو متوجه نشدم 

ببخشيد پياممو پاك كردم . خيليپيام طولاني اي بود . يه چيزي هم در مورد ps5 بگم . هميشه اولين اپديت ها زودتر كپي خور ميشه . مثلا الآن فريمور 4.5 ميگن كپي خور شده . ولي فقط بازيهاي ps4 رو و ps5 به صورت افلاين نشون ميده . يعني هنوز بازيهاي خود ps5 رو نتونستن كپي خور كنن . اگر ps5 خريديد سعي كنيد فريمور جديد و اپديت شده نباشه . همون فريمور 4.5 باشه و اصلا اپديتش نكنيد . ممكنه همين فردا دستگاه رو اپديت كنيد به فريمور 5 . پس فردا تمام فريمورهاي 4.5 كپي خور بشه . بعدش بايد 2 سال صبر كنيد كه شايد فريمور 5 هم كپي خور بشه . آپديت نكنيد كه هر وقت هكرها تونستن جلبرينگ يا هك كنسول رو انجام بدن شما هم بتونيد كنسول رو هك كنيد . براي خريدن كنسول هم سعي كنيد يا از خود ميدون توپخونه يه دستگاه كاملا نو بخريد . يا اگر از جاي ديگه خريديد يه آدمي كه سر در مياره براتون بخره . اگر رفتيد ميدون توپخونه از مغازه دارهاي طبقه هاي دوم و سوم اصلا خريد نكنيد . همون مغازه هاي طبقه همكف كنسول هاي نو ميفروشن و هيچ كلكي تو كارشون نيست . طبقه هاي بالا دستگاه دست دوم رو به جاي دستگاه نو ميفروشن . ما از زمان ps1 هميشه كنسول خريديم . ولي اين اواخر براي خواهر زاده م خريد كرديم و هنز براي خودمون نخريديم . من پيام هاي طولاني رو هميشه پاك ميكنم . تو گوگل سرچ كنيد تمام اينها رو توضيح داده . اول يكي دو روز تحقيق كنيد بعد بخريد . 

2740
ببخشيد پياممو پاك كردم . خيليپيام طولاني اي بود . يه چيزي هم در مورد ps5 بگم . هميشه اولين اپديت ها ...

من میخواستم لایک کنم دیدم زد پست حذف شده فکر کردم باگ نی نی سایته که پست حذف شده کپی کردمش دوباره بخونم  چرا پاک های طولانی رو پاک می‌کنی؟ انتخاب خودته ها ولی وقت گذاشتی نوشتی نمی‌فهمم چرا پاک می‌کنی خییلی به درد بخور بود پیامهات کسی سرچ می‌کنه تاپیک میاد بالا خیلی خوب راهنمایی میشه 

در هر صورت ممنونم از راهنمایی هات واقعا خیلی خام بود ذهنم 

اولي نسخه ي اسليم معمليه كه درايو بلو ري هم داره . دومي نسخه اسليم ديجيتاله كه درايو بلو ري نداره و ...

میشه لطفاً هروقت  خریدی به منم بگی دقیقا چه مدلی خریدی من همونو بگیرم ؟ البته اگر توی حریمت نیست و احساس بدی پیدا نمیکنی 

حمل بر بی ادبی نشه دیدم لایک کردی پاک کردم اسماتون نمونه 🌹 

@داستانزیبا    

ممنون عزیزم پاک کردم مزاحم تاپیکت نباشم ممنون ازاینکه وقت گذاشتی و نظرات خوبت ان شاء الله کوچولوی ...

خواهش میکنم عزیزم ♥️😍 ممنونم ازت 😍

چقدر اختلاف ولی می‌خواستم قسطی بگیرم آخه 🤔  فقط اونجا که گفتی نسخه فت بگیری بهتره رو متوجه نش ...

تو گوشي ميگن اندرويد . تو كنسول ميگن فريمور . فكر كن اندرويد 7 داري . بعد بگن اپديت كن . تو هم اپديتميكني به 8 . 9 . 10 . و ... . يه دفعه بگن تمام گوشي هاي داراي اندرويد 7 و پائين تر هك شدن و تمام اپليكيشن ها رايگان اجرا ميشه . كنسول همينجوريه . نسخه فت فريمور قديمي داره . نسخه اسليم بعضياشون كه زودتر توليد شده فريمور قديمي داره و بعضياشون فريور جديدتر داره . به خاطر فريمور قديمي تر گفتم فت بگير . ولي فت هيچوقت به پاي اسليم نميرسه . اسليم مرگ نداره . ولي حرفمو عوض ميكنم . نسخه اسليم استاندارد با فريمور 4.3 پيداكن . فريمورش خيلي مهمه . تجربه ثابت كرده اول فريمورهاي قديمي كپي خور ميشه . در حال حاضر ps5 فريمور 4.3 نصفه و نيمه كپي خور شده . ولي فقط بازيهاي ps4 هكي رو اجرا ميكنه . براي اجراي بازيهاي ps5 بايد به صورت قانوني بازي رو نصب كني . 2 سال ديگه فريمور 4.3 كامل كپي خور ميشه . 2 سال بعدش فريمور بعدي . يه دفعه ميبيني به خاطر يه آپديت 4سال ديرتر كپي خور ميشه . كنسول ps5 اسليم استاندارد با فريمور 4.3 پيدا كن بخر . اين از همه شون بهتره .