2733
2734
عنوان

شما بودین میرفتین کمک؟؟

511 بازدید | 83 پست

مادر شوهرم امشب مهمون داره 

بعد ب هرکدوم ک زنگ زده گف زودتر بیایین کمک 

من تصمیم دارم نرم 

اول ک وظیفه خودش‌و دختراشه 

دوم وقتی خونه ی عروس میره دست ب سیاه سفید نمیزنه حتی پا نمیشه بیاد اشپز خونه ببینه چخبره 

...‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله میرفتم

ولی خیلیم کار نمیکردم اونجا درحد خودم

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

بابا این زنایی ک اینجا گفتن نه فردا روزی مگه میان به داد تو برسن 

چرا اینقد احمقید به حرف اینجا گوش میدید تا فردا کاری داشته باشی همین مادرشوهر و خونوادش میاد کمکت چرا اینقدر ساده ای ک یه کمک هم زورت میاد بکنی بهشون 

آخرین پروانه ات هم مرد در قلبم , تو آزادی ....برو 🌿💚
دیگ مادذشوهر سن و سالی ازش گذشته اونکه نباید بیاد خونه عروساش کار کنه .بزرگتری گفتن سن و سالی گفتن

اگ سن سال ازش گذشته پس خونه دختراشم کار نکن من نگفتم پاشه ظرف بشوره یه توک پا میتونه بیاد یسر تو اشپز خونه ک

...‌
بعدش میگن چرا زلزله ها زیاد شده

ربطش؟

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍