2733
2739

این همه بارون اومده چرا کلاسم کنسل نمیشه چرا دل استاد به رحم نمیاد 

حالمم خوب نیست امتحانم دارم 

حالا همین دفعه کنسل بشه چی میشه؟ 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 

عزيزمممممم…☺️

اينها كه مشكل نيست! امتحان درس يادش بخير 

سلامت و عاقبت به خير شي ..  اين چيزها جزو قسمت نيك زندگي است دعا واسه كنسلي كلاس يادش بخير جزو دغدغه هاي خيلي خيلي كوچيك زندگي است 

عزيزمممممم…☺️  اينها كه مشكل نيست! امتحان درس يادش بخير  سلامت و عاقبت به خير شي .. &nbs ...

من حالم خوب نیست از طرفی نمیخوام غیبت کنم کاش کنسل بشه یهو 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷