2733
2734
عنوان

برچسب کابینت +عکس نمونه

185 بازدید | 21 پست

خانما بنظرتون این برچسب‌هایی که جدیدا میزنن همون ورقه ای های نازک یافرق دارن ارزش داره انجام بدم من کابینتام ام دی اف فقط کرم ودیگه روبورس نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعدش میتونیم بکنیمشون؟ منظورم اینه تو خونه مستاجری میشع استفاده کرد؟که بعدا خاستیم از خونه بیایم بی ...

اگه باد سشوار بگیری روش میشه درش آورد ولی دردسرش زیاده

2740

آره خوبن ارزش داره

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
بعدش میتونیم بکنیمشون؟ منظورم اینه تو خونه مستاجری میشع استفاده کرد؟که بعدا خاستیم از خونه بیایم بی ...

یکی گف مستاجر انجام داده زده خراب کرده کابینتارو ۱۰ میلیون خسارت داد 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

والا من خودم قبلا ۱۰سال پیش واسه خونه مامانم انجام دادم کابینت فلزی بود.جالبم نبودن قشنگ شد ولی الان کابینتام خوبه مرددم میخوام بگم خودشون بیان بزنن مثل کاغذ دیواری خودم نصب نمیکنم

میترسم بزنم بعد تیکه تیکه کنده شه یه جاهاییش بمونه 

اگه خوشگل بشه صاحب خونه کیف میکنه لازم نیست دربیاری من مستاجربودم درودیوار برچسب زدم صاحبخونه انقد تشکر کردو ذوق کرده بود

2706