2752
2734
عنوان

شرکت در نذر صلوات

38 بازدید | 8 پست

دوست گلم،هر چندتا که دوست داری میتونی صلوات برداری

برای حاجت همه مون

از یدونه تا هزارتا....

ایشالا حاجت روا بشید

برای این دوست داشتم دسته جمعی باشه،چون قطعا تاثیرشم بیشتره💖💖❤️‍

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

۱۴ تا 💚

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۴

ایشالا حاجت روا بشید

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2731
۱۴ تا 💚

ایشالا حاجت روا بشید

بچه ها باید چجوری کاربرا رو تگ کنم؟؟؟

۱۴تا  لطفا برای منم دعا کنید 

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،قراره فردا برم آزمایش بدم برام دعا کنید خدا بعد ۹سال بهم نظر کنه وجواب بارداریم مثبت بشه.
۱۴تا    لطفا برای منم دعا کنید

ایشالا حاجت روا بشید🩷

ایشالا حاجت روا بشید🩷

مرسی عزیزم ان شاالله شما هم به حاجت دلت برسی

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،قراره فردا برم آزمایش بدم برام دعا کنید خدا بعد ۹سال بهم نظر کنه وجواب بارداریم مثبت بشه.