2737
2739
عنوان

دبستان پسرانه کرمانشاه

216 بازدید | 15 پست

سلام دوستان.کسی هست توی سایت که اهل کرمانشاه باشه و دبستان پسرانه خوب بشناسه؟هیت امنایی باشه ترجیحا و محدوده گلستان،گذرنامه و نوبهار باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هست امنایی یدونه میشناسم چهارراه اتش نشانی هست رستوران بامداد اونحاس توکوچه مدرسه شریفی ال اقل فک کنم 

ولی غیرانتفاعی نشاط بعضی از فامیلامون اونجان بینظیره کوچه ۲۰برقه هزینشم نسبت به بقیه غیرانتفاعی ها خیلی بهتره

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2731
چرا عزیزم؟آخه هیت امنایی هم دولتی محسوب میشه با این تفاوت که تعداد بچه ها سر کلاس کمتره.

به نظرم غیر دولتی بهتره 

اونجا بیشتر با بچه ها کار میکنن واسه تیزهوشان و توی جو درس خوندن بیشتر قرار میگیره 

حالا بازم تصمیم با خودتونه اگه میخواید واسه تیزهوشان بخونه پیشنهادم اینکه غیر دولتی ثبت نامش کنید

من هست امنایی یدونه میشناسم چهارراه اتش نشانی هست رستوران بامداد اونحاس توکوچه مدرسه شریفی ال اقل فک ...

مدرسه منوچهر شریفی رو می گید؟

راستش هیت امنایی چندتا هست.مثل مدرسه دکتر محمد کرمانشاهی.دوتا هم توی بلوار بهزیستی هست.مدرسه قائم و اقبال.اما موندم که بین اینها کدومشون بهتره

مدرسه منوچهر شریفی رو می گید؟ راستش هیت امنایی چندتا هست.مثل مدرسه دکتر محمد کرمانشاهی.دوتا هم توی ...

اسم قائمم شنیدم ولی بازم میگم نشاط یه چیز دیگه اس

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
به نظرم غیر دولتی بهتره  اونجا بیشتر با بچه ها کار میکنن واسه تیزهوشان و توی جو درس خوندن بیشت ...

راستش درس برام مهمه ولی خب تیزهوشان و نمونه و اینا خیلی برام مهم نیست.نمیخوام خیلی ام روش فشار بیاد.چون فعلا کلاس اوله و زوده براش.

به هر حال ممنونم از راهنماییتون

2738

قربونت خیلی کادرخوبی داره پسرعمه هام خیلی راضین

دبستان هجرت خیابان نهم  یه دبستان هم توی کوچه بانک ملی گلستان هست دقیق اسمش رو نمی دونم

ممنونم از راهنماییتون.حتما میرم سر می زنم که محیطشون رو ببینم

ممنونم از راهنماییتون.حتما میرم سر می زنم که محیطشون رو ببینم

یه مدرسه دیگه هم داخل کوچه بن بست  نازپروریان بعد از سه راه22بهمن به سمت نوبهار هست فقط زودتر سربزنید ظرفیتشون تکمیل نشه

کاربر آقا
2706