2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مليكا جون اگه بتوني كمكم كني كلي دعات ميكنم

فقط عكس كارت ملي يا عكس صفحه اول شناسنامش باوني بفرستي خودم پرينت ميگيرم تو تل گرام يا اينستاگرام برام بفرست

توروخدااااااا

2731

عزیز جان اگر جز اسامی تایید شده ثبت احوال باشه که مشکلی نداره ولی اگر نباشه مسلما کس دیگری هم شناسنامه ای با این نام نداره، میتونید درخواست بررسی بدید به ثبت احوال تا پس از جلسه بررسی اسامی جدید اگر تایید کنند مجوز میدن 

ذهن احمق مانند مردمک چشم می ماند,هرچقدر نور بیشتری به آن بتابد تنگ تر میشود.

نازي جون ثبت كلي ادا اصول داره ميگه يا بايد مدرك معتبر مبني بر ريشه فارسي ارائه كنيد

يا فتو شناسنامه شخصي با همون نام مد نظر ارائه بديد

اسم نلين تو اسمهاي ثبت احوال مجاز نيس خودم درخواست دادم ب سايت ثبت ولي قبول نميكنن

فعلا فقط بايد فتو شناسنامه ارائه بدم

2738
نازي جون ثبت كلي ادا اصول داره ميگه يا بايد مدرك معتبر مبني بر ريشه فارسي ارائه كنيد يا فتو شناسن ...

عزیزم خود ثبت احوال قشنگ میتونه سرچ کنه..هر کی اسمش نلین هست بیاد بالا

فقط برا دست به سر کردن شما میخوان بگن هودت برو بیار

عزیزم خود ثبت احوال قشنگ میتونه سرچ کنه..هر کی اسمش نلین هست بیاد بالا فقط برا دست به سر کردن شما م ...

اره واقعا

گاهی به اخرین پیراهنم می اندیشم،که مرگ در آن اتفاق میافتد

راستش شاید شوهرم نتونه کپی شناسنامه مردم رو برات اسکرین بگیره چون جرم هست

ولی من مشخصات ها رو بهتون میگم

مثلا کد ملی طرف رو بهت میدم.ببر بده کارمند اونجا بگین این رو وارد سیستم کن..بعد قشنگ اسمش میاد 

2706