2733
2734

کیا با مردم این سه تا شهر در ارتباط بودند. میشه اخلاق هاشون رو بگید ؟ فک کنم دزفولی ها ارومتر و منطقی تر باشند و ادعا کمتری داشته باشند ، درسته ؟ 

لطفاً راهنمایی کنید و دعوا درست نکنید . ممنون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مسجد سلیمانی ها زناشون بسیارررر لاس زنن شدیداًاات

احساس میکنم اعتماد بنفس بالا دارند و مخ زن هستند دختراشون ، مخ زن زیر پوستی خیلی هم خودشون را بالا میگیرن و البته کمی حسود درسته 

2731
احساس میکنم اعتماد بنفس بالا دارند و مخ زن هستند دختراشون ، مخ زن زیر پوستی خیلی هم خودشون را بالا م ...

اره مخ زنم همون میشه 

اما کلا فرقی نداره پسر مجرد یا مرد متاهل کلا لاس میزنن 

احساس میکنم اعتماد بنفس بالا دارند و مخ زن هستند دختراشون ، مخ زن زیر پوستی خیلی هم خودشون را بالا م ...

نه اتفاقا خیلی رو پوستی کار میکنن😂 

معمولاً بیشتر زنایی که میرن تو زندگی مرد متاهل زنای لرن 

تا الان که اینطوری بوده چه غریبه دیدم چه آشنا

2740
کلا با کدوم ها بهتر میشه کنار اومد؟ دزفول با مسجد سلیمان یا ایذه ؟

قطعاااا دزفول.اصلا شما اگه دزفول اومده باشید میبینید از خود شهر تفاوتشون مشخص.دزفول ها خیلی منطقی ترهستند سرشون تو لاک خودشون و بافرهنگ تر

ایذه و مسجد سلیمان.خونگرم ترهستند ولی خب ....

قطعاااا دزفول.اصلا شما اگه دزفول اومده باشید میبینید از خود شهر تفاوتشون مشخص.دزفول ها خیلی منطقی تر ...

جسارتا به خاطر برخوردهایی که داشتم نگاه مثبتی به مسجد سلیمان و رامهرمز ندارم دستتم عسل کنی بذاری دهنشون باز بهت خنجر میزنند دلیلشم حسادت بالاشونه

2706