2737
2739
عنوان

غسل گردنتوندباشه ب دلتون نمیاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 67 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم خیلی دوس داره ناخنمو کاشت میکنم

منم همین طور ولی سعی کن ناخن خودت بلند باشه و لاک بزن😍

لطفاً اگر مخالف نظرم هستی ریپ نزن که جوابگو نیستم❤درخواست دوستی هم ندین  قبول نمیکنم💛✋ 
2731

تلقینه، اما اگه در این حد مذهبی هستین خب کاری که از نظر دین درست‌تره رو انجام بدین

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
اگه اعتقاد داری بله خوب نیست آدم غسل کردنش باشه مخصوصا که الان دیگه همه خونه ها حمام دارن

لایک کردم خب😕☹️

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2740

کاملا درسته من اگر شبی غسل به گردنم باشه و بخوابم آنقدر تو خواب خوابای وحشتناک شیطانی میبینم که وقتی از خواب بیدار میشم بدجور حالم بده و فک میکنم واقعی بودن.

اینایی که اعتقاد ندارن به انجام ندادن غسل همونایی آن که اعتقادی به احادیث اهل بیت راجع انجام ندادن غسل ندارن

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم
پس کشورهایی ک مسلمون نیستن و غسل نمیکنن تا حالا باید از ترس منقرض شده باشن ، این حرف ها چیه؟؟

ما از بچگی با این تفکر بزرگ شدیم 

همون استرس میکشتمون 

منم غسل گردنمه 

لاک زدم ، لاک پاک کنم تموم شده 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

بله سنگین بودن غسل واجب داریم

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2706