2752
2734
عنوان

قرار اول ...متنفرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 3880 بازدید | 187 پست
وااقعا باورم نمیشه خوب نسبت نزدیکم داشتین!!! فعلا کمیم تند نرید زمان هم بدید ببینید چی میشه این آدم ...

اره خب مشکوک خخخخ خدالعنتش کنه ادموگنگ میکنه..جالب اینجاس هنوز فالورمه تواینستا

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خب مشکوک خخخخ خدالعنتش کنه ادموگنگ میکنه..جالب اینجاس هنوز فالورمه تواینستا

معمولا خیلیا بعد کات و همه جوره طرفشونو فالو میکنن ولی بعید میدونم طرف هنوز باهاتون کات کرده باشه.....

فعلا معلوم نیست چی توی سرش داره اینکه من شناخت ندارم کار رو سخت میکنه شما بهتر میتونید این مسئله رو درک کنید...

شما از اول گفتید این ادم خوب و مورد اعتمادیه...من از اول بهتون گفتم بنظرتون ذاتش خوبه؟؟ شما احساسات کمی زیادی کور اتون کرده بود     

الانم میگم اقدام تندی فعلا نکنید و زمان به خودتون و طرف بدید

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
معمولا خیلیا بعد کات و همه جوره طرفشونو فالو میکنن ولی بعید میدونم طرف هنوز باهاتون کات کرده باشه... ...

اره واقعا من کور و کر و گیج شده بودم چون واقعاازین اخلاقانداره یهوچرااینجورشد نمیدونم..ن هیچ کارنمیکنم اصلا

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2731
اره واقعا من کور و کر و گیج شده بودم چون واقعاازین اخلاقانداره یهوچرااینجورشد نمیدونم..ن هیچ کارنمیک ...

بلا نسبت آبجی عزیزم...دیگه پیش میاد سخت نگیرید....به هرحال زمان بدید تا همه چی مشخص بشه انشالله که خیره و چیزی که خیر هست نصیبتون بشه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
بلا نسبت آبجی عزیزم...دیگه پیش میاد سخت نگیرید....به هرحال زمان بدید تا همه چی مشخص بشه انشالله که خ ...

انشالا ممنون از راهنمایات ..دلشاد و لب خندون باشی همیشه ممنونم ازخوش قلبیت ک خوب راهنمایی کردی

انشالا ممنون از راهنمایات ..دلشاد و لب خندون باشی همیشه ممنونم ازخوش قلبیت ک خوب راهنمایی کردی

خواهش میکنم عزیزم وظیفه بود...شماهم ممنونم که افتخار دادین و اعتماد کردید انشالله بهترین شاد ترین لحظاتو توی زندگیتون داشته باشید و آرامش داشته باشید     

خواهش میکنم عزیزم وظیفه بود...شماهم ممنونم که افتخار دادین و اعتماد کردید انشالله بهترین شاد ترین لح ...

🙏🙏🌹🌹🌹🌹🫡مچکرم