2733
2734

۲۷ سالمه 

۲۲ سالگی ازدواج کردم 

درس خوندم فوق لیسانس دارم قبل دخترم سرکار میرفتم همه چیز خوب بود تا مامانم مریض شد و من باردار شدم 

زندگی چرخید 

الان کل روزم صرف دخترم و کارای خونه و مامانم میشه

عاشق هر دو ام و الان اولویت ام اینان

دخترم ۱۷ ماهشه 

کل کاری که برای خودم میکنم نیم ساعت ورزش روزانه ست 

نظام مهندسی ام شرکت کرده بودم که چون وقت نکردم خوب بخونم قبول نشدم 

ازمون دبیری ام شرکت کردم و اونم نمیرسم بخونم.

ده بار تاپیک زدم 

زندگیمم خوبه ولی خوشحال نیستمم اصلا راضی نیستم

دیگه کم کم دارم روانی میشم از لس غصه گذشته رو میخورم

دلیلش اینه 

امثال من و تو هدف داشتیم . نرسیدیم . تلاش کردیم نرسیدیم 

انگار یه چیزی خالیه  . همه چی فراهم  اما یه چیز خالی . اونم هدفمون که بهش نرسیدیم

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دلیلش اینه  امثال من و تو هدف داشتیم . نرسیدیم . تلاش کردیم نرسیدیم  انگار یه چیزی ...

من خیلی تلاش کروم همزمان درس میخونوم سرکار میرفتم 

ارشدم علم و صنعت بود ی کار خوب داشتم

بلا سرم اومد مامانم سرطان گرفت .

بازم ادامه دادم تا باردار شدم و دیگه نشد باید کنار مامانم بودم بازم کم نیوردم با شکم حامله تا ماه ۹ رفتم دانشگاه 

الان من چ گنم 

هیچ کس نمیفهمه من و 

کسی رو ندارم دخترم و بذارم پیشش

حتی وقت نمیکنم آزمونی بخونم وقتم کنم بدنم انقد خسته ست کشش ندارم

من خیلی تلاش کروم همزمان درس میخونوم سرکار میرفتم  ارشدم علم و صنعت بود ی کار خوب داشتم بلا س ...

ان شالله مامانت سلامتیشو دوباره به دست میاره 

بعدنا ادامه میدی . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
دقیقا مث من😁البته علتش داشتن بچه کوچیک هسن همه میگن یا باید بدون بچه ادامه میدادی یا با این شرایط ب ...

مآها عاشق بچه هامونیم ولی چون اون شرایط و تجربه کردیم نمیتونیم تحمل کنیم 

زندگی زناشویی م خوبه شوهرم خوبه دوسم داره  خانواده خوبی دارم  ولی اصلا خوش حال نیستم

میفهمم 

من همسن شمام 

ن ازدواج کردم  ن ب اهدافم رسیدم

ازدواج نکردم چون اگ ب هدفم نمیرسیدم و ازدواج میکردم بقول شما خوشحال نبودم حال دلم خوب نبود

دنیا پوچ تر از اونیه که دنبال گل باشی...
بعضی وقتا فک میکنم نباید ازدواج میکردم باید بالای ۳۰ ازدواج میکردم . 

ن اصلا این حرفو نزن 

من میگم کاش 20 سالگی ازدواج میکردم

شما خیلی قوی هستی. خیلی پر تلاشی هیچوقت ناامید نشو 

گفتی مادرتون مریض بوده و با وجود همسر و بارداری و مریضی مادرتون بازم تلاش کردید و درس و همه ی اینارو هندل کردید 

وااااقعا تحسین برانگیزه افرین 

ن اصلا این حرفو نزن  من میگم کاش 20 سالگی ازدواج میکردم شما خیلی قوی هستی. خیلی پر تلاشی هیچو ...

مممنونم عزیزم 

این حرفارو خیلی ها بهم گفتن ولی من خوشحال نیستم واقعا کم کم دارم فک میکنم افسرده ام

مممنونم عزیزم  این حرفارو خیلی ها بهم گفتن ولی من خوشحال نیستم واقعا کم کم دارم فک میکنم افسرد ...

ای وای چ بد 

میفهمم نمیخوام قضاوت کنم 

چون من ب خاطر تلاشی ک نکردم افسرده ام 

شما چرا اخه 

2706