2737
2734
عنوان

ازدواج این شکلیه😑

377 بازدید | 6 پست

یاد گذشته افتاده بودم داشتم ریز ریز گریه میکردم یهو نفسم گرفت صدای گریم بلند شد شوهرم از خواب بیدار شد، پرسید چرا گریه میکنی گفتم چیزی نیست همینطوری گفت مطمئنی گفتم آره گفت گریه نکن یه بغل ریز کرد بعد خوابید😑 کلا ده ثانیه بیشتر وقت نذاشت😂

😂😂😂😂😂

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زندگی که فیلم هندی نیست

خب بنده خدا از تو خواب عمیق بیدار شده

همینقدر که بهت اعتراض نکرده اینکارا چیه نصف شبی آدمو زابراه می کنی و یه بغل ریزت کرده خودش عالیه دیگه

توقع داشتی تو اون حالت بین خواب و بیداری چکار کنه بنده خدا